Video: endise CIA töötaja tunnistus maavälise elu kohta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. mai 2013 kell 20:01ciaEelmisel nädalal Washingtonis toimunud üritusel “Citizens Hearing on Disclosure of an Extraterrestrial Presence Engaging The Human Race” ehk kodanikualgatusel koguda kokku tõendid maavälisest elust ja esitada need nädal aega kestval istungil tuli näitamisele ka videoklipp, milles räägib oma kokkupuutest tulnukatega USA luure keskagentuuri (CIA) endine töötaja.

 

Haaravas ülestunnistuses räägib anonüümseks jääda sooviv 77-aastane mees esimest korda oma kokkupuutest maavälise eluga. Mees räägib videos, et tema tervis on väga kehv ning tema neerud võivad varsti üles öelda, kuid tema nähtud asjad on liiga olulised, et neid endaga hauda kaasa võtta. Samuti on nüüd tema kirjeldatavatest sündmustest üle 50 aasta möödas ja seega pole tema antud vaikimisvanded enam kehtivad.

Tegelikult tahtis ta avalikkuse ette oma looga tulla juba 1994. aastal ning temaga lindistati 11 90 minuti pikkust kassetti. Hiljem helistas ta teda intervjueerinud naisele ja ütles, et ta midagi ei avalikustaks, sest ta sai telefonikõne, milles teda ja tema abikaasat ähvardati.

Mees räägib videos, kuidas ta pärast sõjaväge hakkas 1958. aastal CIA heaks koguma ütlusi tunnistajatelt, kes olid enda sõnul maavälise eluga kokku puutunud. Tema ülesandeks oli kindlaks teha, kelle jutus on tõetera ja kellel on lihtsalt luulud. See oli õhujõudude salajane operatsioon nimega projekt Blue Book (Sinine raamat), mis algatati varsti pärast Roswelli juhtumit 1947. aastal.

Kuid projekt ei kestnud kaua, sest see pandi kinni ja rahvale öeldi, et mingeid tõendeid ei ole. Siis aga tuli mehe juurde tema ülemus, kes ütles, et nüüd peavad nad pealinna minema, sest neil on uus ülesanne. Nimelt oli president Eisenhower väga huvitatud sellest, mida sõjaväebaas, mida nimetati Area 51, endas täpselt peidab. Seda juhtisid kõrged sõjaväelased ja presidendil polnud nende üle suurt võimu. Ta andis CIA meestele ülesandeks minna sinna baasi ja rääkida pärast, mida nad näinud olid. Baasi kõrgeid sõjaväelasi ähvardas ta aga baasi sõjaväelise ülevõtmisega, kui tema uurijatele kõike ei näidata.

Meestele garanteeritigi sissepääs ning nad nägid nii n-ö lendavaid taldrikuid (sh Roswellis alla kukkunud ülikerget lennumasinat) kui ka kohtusid ühe elusa tulnukaga. Mees kirjeldab teda kui halli ja teistsuguse nahaga asiaati, kelle aju oli suurem, nina ja suu väiksemad ning kõrvad peaaegu olematud.

Pärast baasi üle vaatamist läksid nad taas Washingtoni ning kandsid oma leidudest ette. President Eisenhoweril, aga ka briifingul viibinud Nixonil ja Hooveril polnud aimugi, et Area 51-s on elus tulnukas.

 

Vaata täispikka intervjuud:

 

Allikad: Epoch Times, Humans are Free

Pilt: youtube.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt