Kanada UFO-entusiastid kritiseerivad valitsust tegevusetuse pärast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. aprill 2013 kell 19:501342471216605_ORIGINALKanada uudistekanalis CBC kajastati hiljuti seda, et kuigi Kanada elanikelt tuleb aina rohkem teateid selle kohta, et nähakse tundmatuid lendavaid objekte, ei näita valitsus üles vähimatki huvi nende uurimise vastu.

 

Internetis levib aina rohkem videomaterjali Kanadas nähtud tundmatute lendavate objektide kohta. Paljud neist on lendu lastud Hiina laternad ja isegi meteoorid, kuid mõnedele juhtudele ei ole loogilist seletust.

Kui varem oli Kanada valitsusel kombeks mõningate juhtumite kohta uurimine avada, siis riigieelarve kärbete tõttu seda enam ei tehta. Valitsus edastab laekunud info teadusteemadel kirjutavale Chris Rutkowskile, kes on koostanud Kanada UFO-vaatlusi alates 1989. aastast. 2011. aastal oli tema sõnul üle Kanada rohkem kui 900 juhtu ning ta ennustab, et 2012. aastal on see number veel suurem.

Paljude UFO-vaatlejate arvates ei saa valitsus jätkata UFO-juhtude ignoreerimist, kuna nende hulk aina suureneb. Seni on aga neile juhtudele selgituse leidmine jäänud tavakodanike ülesandeks.

 

Allikas: CBC

Foto: Toronto Sun

 

Toimetas Katrin Suik

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt