Video: kummaline objekt ISS-i pardal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. veebruar 2014 kell 21:35Väidetavalt salvestas 29. jaanuaril Rahvusvahelise Kosmosejaama (ISS) kaamera otsepilt kummalise kollase elliptilise objekti maandumise ISS-i laevakerele. Video jõudis kiiresti ka Youtube’i, kus see on tekitanud palju huvi ning oletusi võimaliku UFO ja ISS-i kokkupuute osas. On oletatud, et UFO maandus eesmärgiga luua kontakt NASA autronautidega, ideed on toetanud ka endine NASA töötaja, kes oma 34 tööaasta jooksul on väidetavalt ka enne näinud sarnaseid tulnukatega kohtumisi.

 

NASA kaamera otsepildi salvestisel pole küll hetke, millal objekt dokkis või tekkis, kuid oletatavat UFO-t oli võimalik näha üsna selgelt ning võrreldes seda ISS-i laevaga saab hinnata selle pikkuseks umbes 10 meetrit. Samal ajal kui Maa aeglaselt pöörleb, jäi UFO ISS-i laevakerega ühendusse, mille alusel on võimalik hinnata, et tegemist ei olnud objektiivi peegelduse, valgusvihu või muu kaamera põhjustatud anomaaliaga, kuigi paljud kommenteerijad on märkinud, et tegemist võib olla lihtsalt mustusega kaamera ja akna vahel, kust filmitakse.

 

UFO asus ISS-i Vene Sojuzi varuväljapääsu mooduli ja Vene uuringute ning teenusemooduli vahel. Kui UFO otsiski kontakti ISS-i meeskonnaga, siis  oleks see asukoht üks viiest võimalikust aktiivsest dokkimiskohast. Esialgu on UFO ja ISS-i meeskonna kohtumise eeldamine äärmiselt oletuslik. Pole teada, kas UFO ja ISS-i meeskonna vahel oli kokkupuuteid; kas UFO-l oli meeskond, kes sisenes ISS-i? Jäänud on ka kahtlused NASA video lõpus oleva sinise ekraani osas. Kas on ehk võimalik, et sinine pilt varjab midagi, mida NASA avalikustada ei soovi?

Youtube video nimega “Palun, mis see on, NASA?” laadis üles isik kasutajanimega Streetcap1, kes on usaldusväärsust tekitanud oma eelmiste autentsete NASA ja teiste kosmoseprogrammide videote postitamisega. Scott Waring internetilehelt UFO Sightings Daily kinnitab, et tegemist on tõelise videoga, sõnades, et viimase kahe aasta jooksul ei ole antud kasutaja kordagi kedagi oma videotega petta püüdnud. Waring on ka üsna kindel, et tegemist on tulnukate ja ISS-i meeskonna kohtumise videoga.

Mike McClelland, endine NASA kosmosesõiduki juht kinnitab, et kui tegemist oli tõesti NASA astronautide ja tulnukate kohtumisega, siis ei oleks see esimene kord, kui midagi sarnast on juhtunud. McClelland nägi isiklikult 2008. aastal tulnukate tähelaevaga kohtumist, mees oli ka tulnukate ja NASA astronautide omavahelise suhtluse tunnistajaks. McClellandi tunnistus annab alust väidetele, et NASA kosmosemissioonidel on olnud vahejuhtumeid, kus astronaudid ja tulnukad kohtuvad.

 

Vaata ka videot:

 

Allikad: Exopolitics, Examiner, UFO Sightings Daily

Foto: newapocalypse.altervista.org, ekraanikuva

 

Toimetas Hendrik Mere

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt