Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – viimane osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. aprill 2013 kell 13:00 

Telegrami esimese lugemissarja viimane osa on teie ees. Alaje pärineb väidetavalt Plejaadi tähtedelt ja on tulnud Maale universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

Alaje

16. osa

Eksistentsis on palju universumeid. Kõik universumid on asustatud erinevate inimeste, liikide ja eluvormide poolt. Nad elavad erinevatel tihedustel, vastavalt dimensioonile. Kõrgemates dimensioonides, kus on suurem energia, on neil eeterlik valgusekeha, madalamates dimensioonides aga füüsiline keha. Inimesed on kõikjal universumites erinevates dimensioonides erinevatel planeetidel ja erineva teadvuse tasemega.

Isegi mõnel kuul ja tähel on elu. Tähed on väravad teistesse dimensioonidesse. Paljudel planeetidel on sama sagedus nagu Maal, aga enamik planeete on rohkem arenenud ja sealne elu toimub kõrgemas dimensioonis. See tähendab, et seal on rohkem kosmilist energiat ning kõik on ilusam ja valguserikkam – loodus kumab särast, lilled loovad meloodiaid ning loomad on õrnad ja sõbralikud. Kõik on telepaatilised – seal pole valesid, haigusi ega agressiivsust… ainult armastus.

 

Maa inimesed peavad õppima elama loodusega kooskõlas

Kõrgemalt arenenud planeetide inimesed elavad kooskõlas eksistentsiga. Universumis, kus me praegu oleme, reisivad paljud arenenud inimesed ja teised liigid juba miljoneid aastaid ringi oma kosmoselaevade või valgusekehaga ning külastavad ja uurivad eksistentsi. Tänu neile “kosmosereisijatele” on planeet Maa asustatud inimeste, taimede ja erinevate eluvormidega. Nad on loonud selle planeedi ajalugu juba miljoneid aastaid. Selles universumi osas on tuhandeid vaimselt arenenud täherahvusi: meie, galaktilise föderatsiooni grupp, oleme valguse kaitsjad ning aitame madalamalt arenenud planeete. Teistes universumite osades on teised föderatsioonid.

Me näitame oma valguselaevasid, et aidata mitteteadlikel Maa inimestel aru saada, et universum on asustatud paljude erinevate inimeste ja eluvormide poolt. Lisaks aitavad meie laevad kaasa vaimsele ärkamisele, sest nad kiirgavad allika kosmilist armastust. Isegi praeguse video kaudu. Praegu, kui planeet Maa läbib teadvuse ja energia transformatsiooni, oleme meie selle protsessi abistajad, et aidata inimestel areneda kõrgemate energiate suunas. Maa inimesed peavad õppima elama loodusega kooskõlas. Planeet on elusolend ja seega õhku, vett, taimi ja loomi peaks kohtlema austusega.

Kui Maa inimesed ikka jätkavad elu looduse ja armastuse vastu, tarbivad liialt ning on ahned võimu järele, kasutavad aatomienergiat ja loovad teiste vastu vihaenergiat, siis on maapealne elu tulevikus väga ebameeldiv, sest universum ja planeet peab puhastama negatiivse energia. Kui sa hävitad loodust, siis sa hävitad iseennast. Kõik Maa inimesed on vastutavad selle eest, milline meie ühiskond välja näeb.

SINU MÕTTED JA EMOTSIOONID LOOVAD SINU TULEVIKU. Universaalne armastus on lahendus kõigele. Sest see on eksistentsi energia, keskne kosmiline teadvus, kõigi allikate allikas. Me saame üle olla igast raskusest, igast takistusest, kui me kasutame kosmilise armastuse jõudu. Me saaksime isegi suurtele ülemaailmsetele probleemidele leida lahenduse, kui päästaksime valla kosmilise armastuse energia.

 

Elu mõte on see, et sinu südames oleks armastus

Kui negatiivsed situatsioonid ja inimesed teevad sind kurvaks ja nõrgaks, siis korrasta end jälle tagasi. Sinu armastuse energia peaks olema alati tervislikus võimsas olekus. Elu mõte on see, et sinu südames oleks armastus ja et sa saaksid spirituaalseks. Siin on midagi, mida sa saad teha, et hoida oma keha, meel ja energia kõrgel armastaval sagedusel.

Väldi kontakti negatiivsete, vihaste inimestega või nendega, kes tahavad varastada sinu energiat ja sind kontrollida. Väga negatiivne karma võib häirida sinu eluteed. Saada neile armastuse energiat, et nad leiaksid ka armastuse tee. Otsi kontakti sõbralike, armastavate ja vaimsete inimestega. Positiivsed inimesed annavad sulle armastust, valgust, võimu, tervist, teadmisi ja tarkust.

Spirituaalsetel inimestel ei ole mingit pistmist organisatsioonide või uskumussüsteemidega. Vaimsed inimesed ei ründa kunagi kedagi, sest nende süda on arenenud. Vaimsetel inimestel ei ole ego, kadedust ega vihkamise tunnet. Vaimsed inimesed loovad positiivseid energiaid kõigi kasuks ja heaks. Hoia oma mõte armastusel ja sõbralikkusel. Ära luba teistel end negatiivsusesse viia. Sa saad ennast kaitsta, kasutamata vihkamise energiat.

Eemalda vihkamine, ülbus, ego; kade, ahne ja õel käitumine. Treeni ennast positiivseks inimeseks, kes kasutab kosmilist armastust ja sõbralikkust. Armastuse kasutamine ei tähenda seda, et sa pead olema nõrk. See tähendab seda, et sa hoiad oma südame vaba vihkamise energiast ning kasutad oma kõrgemat mina. Hoia oma keha ja vaim terve, kasutades enesearmastust.

 

Kui sa hävitad oma keha, pole sul austust loome vastu

See, kes armastab end, ei kahjusta end narkootikumide, suitsu, alkoholi või teiste mürkidega. Sest see kahjustab füüsilist ja energeetilist keha ning blokeerib sind jõudmast kõrgematele teadvuse tasanditele. Kui sa hävitad oma keha, oma hinge templit, siis sa näitad eksistentsile, et sa ei hooli endast ja sul pole austust loome vastu. Nii elad sa armastuse vastu, evolutsiooni vastu ning seda peab ravima.

Ravi ja puhasta end enesearmastuse ja taimedega, et leida valgus ja saada vaimseks. Mine tihti loodusesse, et puhastada oma energiad ja laadida endasse uus puhas energia. Ole vaba Maal olevast ebausust ja uskumussüsteemidest. Ära ole sõltuvuses religioonidest ja teistest kontroll-organisatsioonidest. Nad moonutavad sinu tegelikku vaimset eluvaadet ja on ainult huvitatud rahast ja sinu kuuletuma panemisest. Kõik, mida sa vajad, on sinu südames olemas – seda kutsutakse armastuseks.

Jeesus ja paljud teised vaimsed õpetajad rääkisid seda tuhandeid aastaid. Jeesusel või mõnel teisel vaimsel õpetajal pole mitte mingit seost religioonide ja ahnete preestritega ja nad pole kunagi käskinud olla kellelgi religiooni ori. Kõik, mida me ütleme, on see, et mediteeri südamega, mis kiirgab armastust. Kõige tähtsam “reis”, mida sa teha saad, on minna selle kõigega kaasa. See on tõe reis, reis kõigi allikate allikasse.

See on koht, kust sa leiad spirituaalset jõudu ja tarkust, et arendada valgusrikas iseloom ja eemaldada kahjutoovad harjumused, negatiivsed mõtted ja emotsioonid ning kustutada negatiivne karma. Meditatsioon avardab meelt ning sa leiad end oma sisemusest ja saad aru loome vaimsetest seadustest ja põhimõtetest, mis loob sinu igapäevaellu harmooniat.

Mediteerides ühined sa oma kõrgema minaga ja lõpuks ka kosmilise keskse teadvusega ning hakkad tundma enese avardumist, mis viib enese realiseerumiseni. Sinu kõrgem mina on lüliti ja kanal sinu hingeni ja kosmilise keskse teadvuseni (jumal). Kõrgem mina teostab hinge soovid. Kõrgem mina on “tööriist”, et hing saaks midagi väljendada ja midagi luua. Mil iganes sa ühined oma hingega, oled sa kõrgem mina ja ühtsuses koos allikaga.

 

Kõik kõrgemad minad on universaalse teadvuse osa

Kõik on hing ehk allika “laps”. Kõik on allika osa, keskse kosmilise teadvuse osa, mida kutsutakse jumalaks. Kõik vaimsed meistrid, kaasa arvatud Jeesus, räägivad seda kogu aeg. Kõik reinkarneeruvad füüsilisse vormi oma kõrgemast minast, et kogeda ennast füüsilisena planeedil Maa. Kui inimene sureb, siis energiavool kõrgemast minast läheb tagasi füüsilisse kehasse.

Kõrgem mina on alati ühendatud iga individuaalse inkarnatsiooniga ning juhib indiviidi läbi elude. Energiavool täidab oma kogemuse ja siis neeldub tagasi kõrgemasse minasse. Kõik kõrgemad minad on üks, olles universaalse teadvuse osa. Kõrgemat mina tuntakse ka kaitseinglina, kellel on kõik teadmised sinu eelnevate elude kohta. See avab või sulgeb kogemuse uksi, et teenida indiviidi valitud rada parimal viisil.

Kui sa oled kooskõlas eksistentsi valgusega, siis sa oled valmis transformatsiooni kõrgemateks energiateks, mis praegu Maa peal töötavad. Sa oled vorteks, kes levitab valguse energiat. Sa mõjutad positiivselt kõigi teadvust, kes on sinu ümber, isegi kui sa ei räägi. Sest kõik on energia ja kõik on ühendatud energiaga. Sa oled valgusekandja, valgusetööline ning sa aitad teistel inimestel areneda.

 

Kosmiline armastus on võti õnnelikku ellu

Valguse vorteksina, valgusetöölisena, aitad sa teistel ära tunda, kas nende sees on blokeeringuid või karmalisi probleeme, mida peab ravima. Kõik dramaatilised kogemused eelnevatest eludest, nagu näiteks sõjad, hirmud, nälg, haigused, valu, füüsilised ja vaimsed vigastused, väljaravimata viha ja vimm, kõik kannatused mineviku suhetest, pettumused, kadedus või vaidlused teiste inimestega. Sinu valgus toob need blokeeringud pealispinnale, et neid vaadata ja ravida. See teeb mõned inimesed vihaseks valgusetööliste suhtes, sest nad eelistaksid hoida negatiivsed energiad väljaspool oma harjumustest või nad on mõjutatud negatiivsete ühingute poolt.

Need inimesed vajavad rohkem aega ja mõnikord ka rohkem elusid, et töötada oma blokeeringute kallal. Sagedus Maal tõuseb pidevalt, see tähendab seda, et kõik sinu mõtted, emotsioonid ja olukorrad manifesteeruvad ja muutuvad kiiremini. See on puhastuse aeg, nii seestpoolt kui ka väljast. Jätka oma harjutamist, puhastades end eksistentsi valgusega. Tunneta ennast koos eksistentsi armastusega. Kui sinu elus on blokeeringud, siis küsi eksistentsilt, et ta näitaks sulle, mida sa pead ravima oma elus.

Jälgi oma mõtteid ja kui sa näed, et need on negatiivsed, siis pööra energia ringi positiivse energiaga. Visualiseeri, et sa võtad eksistentsilt vastu armastust, valgust ja tarkust. KOSMILINE ARMASTUS ON KÕIGE SUUREM JÕUD, MIS ON OLEMAS, VÕTI ÕNNELIKKU JA ÕNDSASSE ELLU. Et kõik leiaksid selle võtme, et avada uks kõrgemasse teadvusesse.

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

Alaje Youtube´i kanalist leiad veel osad 17-20, kuid neid praeguse lugemissarja raames Telegram ei avalda.

Pilt: Centrum Nacha

 

Toimetas Stefan Järv

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt