Kell tiksub! Inimkonnal on veel 12 kuud aega päästa end täielikust tervisediktatuurist!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. mai 2023 kell 16:37Foto: Pixabay / pixundfertig

Kuigi hetkel võib tunduda, et koroonapettus on möödas ning maailm on taas avatud ning tagasi “normaalsuses”, siis tagaplaanil sepitsevad koroonapettuse korraldajad oma viimast ja kõige düstoopilisemat plaani. Kui see plaan läbi läheb, siis suletakse kogu inimkond igavesse digitaalsesse koonduslaagrisse.

 

Šveitsi advokaat Philipp Kruse selgitab, et inimkonnal on veel 12 kuud aega, et selle võimutõusu kavandatava jõustumiseni end selle eest kaitsta ja selle ärahoidmiseks mobiliseeruda.

Terroriorganisatsioon WHO on sõlminud liikmesriikidega rahvusvahelise pandeemialepingu, millele on alla kirjutanud ka Eesti, ning mille jõustumisel 2024. aasta mais antakse WHO-le absoluutne ülemaailmne võim.

Pärast seda ei ole võimalik enam keelduda vaktsineerimisest ja samal ajal elada normaalset elu. Pandeemialeping annab WHO-le volituse kuulutada ükskõik millises maailma piirkonnas välja hädaolukord ehk teisisõnu dikteerida, millal mina või sina haiged oleme. Vaktsiinid, sulgemised, maskid jm reeglid saab siis kehtestada ilma kohaliku valitsuse või terviseekspertide nõusolekuta.

See tähendab, et meil on aega kõigest 12 kuud, et tulla kokku ja tuua kogu koroonapettus avalikkuse ette ning vastutavad isikud kõikides liikmesriikides vastutusele võtta, leiavad advokaadid dr Silvia Behrendt ja Philipp Kruse intervjuus Elsa Mittmannsgruberile.

Vastasel juhul ähvardab meid selline stsenaarium: WHO võib välja kuulutada hädaolukordi mis tahes piirkondlikul või ülemaailmsel tasandil ja isegi ennetavalt! Nii et ilma tegeliku ägeda juhtumita ja igas mõttes lähtudes definitsioonist “Üks tervis” ja väga laiast tervise definitsioonist.

Kõik liikmesriigid on siis kohustatud seda tegema juhiste järgimiseks (näiteks vaktsineerimine või sulgemine), see õõnestab meie rahvuslikke õigusi ja inimõigusi ning infolevi kontrollitakse ja tsenseeritakse märksõna Infodemic all. Neid, kes väidetavalt “valeinfot” levitavad, võib tembeldada kurjategijateks või hulludeks. Siis saabub ülemaailmne diktatuur, meie vabaduse lõpp.

 

Allikas: aufi.tv

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt