Video: WHO peasekretär jagab oma õppetunde plaandeemiast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. mai 2023 kell 15:16Foto: ekraanikuva

WHO video „pandeemia“ lõpust paljastab, et organisatsioon on parandamatult rikutud. Maailma Terviseorganisatsiooni peasekretär Tedros Adhanom Ghebreyesus avaldas videokõne oma „pandeemia“-õppetundidest, sest nüüd on see lõpuks tema sõnu läbi ja ametlikult lõppenuks kuulutanud. Sellest silmakirjalikkuse ja valede paraadist saame aga meie õppetunni, et WHO-d ei saa enam reformida, vaid see tuleks kaotada ja asendada organisatsiooniga, mis ei allu ravimitööstuse soovidele.

 

Möödunud on 1221 päeva sellest, kui WHO-d teavitati teadmata põhjusega kopsupõletiku puhangust Wuhanis, ütles WHO peasekretär video alguses kosmosest tehtud fotol Maast, mis on suumitud Hiinale ja Wuhanile. Kolme aastaga pööras Covid-19 meie maailma tagurpidi (järjekordne foto maast). WHO-le teatati vähemalt 7 miljonist surmast, kuid tõenäoliselt oli see lähemal 20 miljonile.

Allikas: Twitter

 

Faktikontrollijad, kelle abile WHO narratiivi kontrollimisel nii laialdaselt toetub, peaksid siia panema vähemalt templi “konteksti puudumise tõttu eksitav”. Muidugi ainult siis, kui nad kontrollisid WHO avaldusi, mida nad peaaegu kunagi ei tee.

Osa konteksti puudumisest on see, et iga päev sureb üle 150 000 inimese üle maailma erinevatel põhjustel. 1221 päevaga teeb see üle 180 miljoni surmajuhtumi. See seab 7 miljoni väidetava Covidi surmajuhtumi märkimisväärselt perspektiivi.

Seejärel tuleb nimekiri nn pahedest, mille Ghebreyesus viirusele omistab, kuigi suures osas tulenevad need liigsetest ja mõnikord kasututest meetmetest viiruse leviku peatamiseks.

  • “Tervisesüsteemid on tõsiselt häiritud, miljonid inimesed on jäänud olulistest tervishoiuteenustest ilma” (tegelikult hoidsid inimesed haiglatest ja arstikabinettidest eemal peamiselt lockdown’id ja hirmukampaaniad).
  • “See põhjustas tõsise majandusliku kaose, pitsitas triljoneid majandustoodangut ja häiris reisimist ning kaubandust, sulges ettevõtted ja jättis miljonid vaesusesse” (Pigem nagu sulgemised, reisipiirangud jne)
  • “See põhjustas tõsise sotsiaalse murrangu, suletud piirid ja piiratud liikumine, koolid suleti ja miljonid inimesed kogesid üksindust, eraldatust, hirmu ja depressiooni.”
  • “Covid-19 on süvendanud poliitilisi lõhesid riikide vahel ja sees, hävitades usalduse inimeste, valitsuste ja institutsioonide vahel, mida õhutab desinformatsiooni ja valeinformatsiooni tulv.”

Seega hävitas usalduse “valeinformatsioon” nagu väide, et Covidi-vastased vaktsiinid ei kaitse 95% nakkuse eest ega takista viiruse edasikandumist ja et sulgemistest, maskidest ja muudest reeglitest pole tegelikult mitte mingit kasu.

 

Tedros Ghebreyesus jätkab kuulutamist:

“Ja see on paljastanud meie maailma haavatavuse ja ebavõrdsuse, kõige vaesemad ja haavatavamad kogukonnad on saanud kõige rängemalt kannatada, sest neil puudus juurdepääs vaktsiinidele ja muudele tööriistadele.”

Justkui poleks vaktsineerimata Aafrika mandri õudusstsenaariumid ammu muutunud piinlikuks vaikuseks või hämmastuseks, et Aafrika pääses seinale maalitud Covidi katastroofist ka ilma vaktsiinideta.

Kui arengumaades ja tärkava turumajandusega riikides on toimunud humanitaarkatastroofe, siis hoopis poliitiliste meetmete tõttu nagu tarbetu ja äärmiselt halastamatu ajutine sulgemine Indias, mis on jätnud miljonid võõrtöölised raskesse olukorda.

Rahvusvahelised organisatsioonid nagu Maailmapank ja IMF kasutasid oma võimu rahastajatena, et kehtestada vaestele riikidele pandeemiameetmed, näiteks sulgemised, mida nad muidu poleks suurte kulude tõttu teinud. Need meetmed koos reisipiirangute ja hirmuõhutamisega on vaeseid riike kahjustanud palju rohkem kui viirus ise.

 

Tedros sai õppetunni, aga jättis olulise õppimata

“See on hetk pausiks ja järelemõtlemiseks. Ülemaailmse kogukonnana ei tohi me lasta kogetud kannatustel, saadud valusatel õppetundidel, tehtud investeeringutel ja loodud suutlikkusel raisku minna. Oleme võlgu neile, kelle oleme kaotanud, et neid investeeringuid võimendada, neid võimeid edasi arendada, neid õppetunde õppida ja need kannatused tähenduslikuks ja püsivaks muutuseks muuta.“

Organisatsiooni juht, mis on näidanud end täiesti võimetuna, soovimata tunnistada ja läbi töötada oma vigu või tegusid ning tugineb üha enam eriarvamuste ja ebamugava teabe tsensuurile, soovib edendada WHO pandeemialepingut ja selle karmistamist rahvusvaheliste tervishoiueeskirjade kohaselt. See annaks talle peaaegu diktaatorlikud volitused ja tema organisatsiooni, mis on demokraatlikult vaid algeliselt kontrollitud, suure võimu kasvu.

Vastupidiselt kõigile lubadustele on vaktsiinidel olnud vähe mõju või üldse mitte ning nende tootjad on teeninud nendega korraliku varanduse. Paljud pandeemiameetmed, mis on ühiskonda väga kahjustanud, on osutunud suures osas kasutuks, igal juhul mitte piisavalt tõhusaks, et õigustada tekitatud kahju. Ilmselge, et WHO ei taha sellega enam tegeleda – pole ka ime, sest organisatsioon sõltub suuresti ravimitööstuse rahast ja toetavatest sihtasutustest nagu Gates Foundation ja Wellcome Trust.

WHO võimu ei tohi mingil juhul suurendada! Parem oleks see kaotada, sest WHO-st on saanud mõttetu kasuteguriga närimiskumm.

 

Allikas: norberthaering.de

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt