Tapetud pisitüdruk on näide USA hirmutavast lastekaitsesüsteemist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. august 2013 kell 21:05Screen Shot 2013-08-06 at 21.02.42

Foto: ekraanikuva

Eelmise aasta novembris kutsus naaber kanepisuitsu peale noorele perele politsei, kes saabus koos lastekaitsjatega (Child Protecting Services, CPS). Texase pealinna Austini äärelinnas elanud noored olid oma 2-aastase tütre magama pannud ning suitsetasid filmi vaadates osariigis illegaalset narkootikumi. Kuigi pere kohta polnud varem kaebusi tulnud ning laps oli terve ning rõõmus, võeti ta vanemate käest ära ja pandi kasuperre.

 

Vanemad võisid oma pisitütrega kohtuda kord nädalas ning hakkasid märkama, et laps tuleb kohtumistele sinikatega ning täiesti kasimata. Isa Joshua Hill teatas sellest kohalikele lastekaitsjatele ning ütles neile, et nad peavad ta arreteerida laskma, kuid oma last ta selle pere juurde tagasi ei lase. Jaanuaris otsitigi lapsele uus pere. Asendusemaks sai 54-aastane Sherill Small ning isa sõnul tundus kõik korras olevat.

29. juuli hilisõhtul sai Hill aga kõne, et ta peab kiiresti haiglasse minema. Tema tütar oli koomas ning ei ärganudki sellest enam. Kolmapäeval lülitati raske peatraumaga last elushoidnud aparaadid välja. Asendusema väitis, et laps oli mänguhoos peaga vastu põrandat kukkunud, kuid ekspertiis tegi kindlaks, et põhjus pidi olema milleski muus. Tema hoole alt võeti ära veel üks laps ning nüüdseks on naisele juba ka tapmissüüdistus esitatud.

Paraku pole tegemist aga üksikjuhtumiga, vaid lastehoolekande kätte sattunud lapsed on ennegi kahtlustäratavalt tihti väärkohtlemise osaks langenud ning kasuperedes surma saanud. Paaril korral on tuvastatud, et kasuperedele pole tehtud isegi mitte korralikke taustauuringuid, kuid lastekaitsega tegelevat ametkonda ometi keegi vastutusele ei võta. Andmetest selgub lausa, et riigi vastutusel olemine on kõige ohtlikum, mis ühe lapsega juhtuda võib.

Ajakirjanik ja aktivist Alex Jones tõi loo esile ka oma saates ning tema arvates on laste hävitamine USA valitsuse teadlik ja süsteemne tegevus.

 

Vaata Jonesi saatelõiku siit:

 

 

Allikad: KVUE, The Raw Story, Infowars,The Examiner

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt