Ühendriikides kogub tuure Obama-vastane protestilaine viaduktidel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. august 2013 kell 10:36hiwayPahased inimesed üle Ameerika Ühendriikide, kes on mures inimõiguste rikkumiste pärast, on organiseerinud proteste kiirteede ülesõidukohtadel. Veebilehekülg overpass.org  ja National Liberty Foundationi koduleht on saanud valitseva võimu vastu sõna võtvate inimeste ruuporiks.

 

Vaata intervjuud, kuidas liikumine alguse sai:

 

Protestiliikumine julgustab kõiki inimesi osalema üritustel, kus nad saavad soetada suuri asjakohaste hüüdlausetega plakateid, Ühendriikide lippe ja mootorrattavarustust kirjaga “Don’t Tread on Me“ (Ma ei lase endale pähe astuda).

overpass1 2

Inimesed põhjendavad oma osalemist sooviga teha ära midagi reaalset – allolevast videost on näha, et plakatitel oleva üleskutsega “Kui kahtled (võimus), anna signaali“ läheb kaasa aina enam autojuhte.

Aktsioonis ei lubata kasutada ebasündsaid pilte-bännereid ega roppusi, samuti hoiatatakse inimesi, et kõik sildid oleksid turvaliselt kinnitatud ega pudeneks alla maanteele.

 

Vaata videot:

 

Allikas: Infowars

Fotod: www.infowars.ee

 

Toimetas Meeli Seermaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt