Mike Zullo: Inimestel on lihtsam tunnistada mugavat valet kui kriipivat tõde

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. juuli 2013 kell 13:43 

Leitnant Mike Zullo koos Arizona šerifi Joe Arpaioga on USA president Barack Obama sünnitunnistuse võltsingu uurimise üks eestvedajaid. Zullo on endine New Jersey kohtu-uurija, kelle põhiülesannete hulka kuulus sõrmejälgede, narkokaubanduse ja mõrvade uurimine. Zullo käis Obama sünnitunnistuse juhtumi uudistest rääkimas Infowarsis. Saatejuht Alex Jones kutsus ta Austinisse, et teha Zulloga intervjuu ka oma uue filmi “Obama Deception 2” jaoks.

 

Barack Obama päritolu kohta liigub palju erinevat infot, selgelt pole isegi teada, mis on Obama pärisnimi. Paljud inimesed on tunnistanud, et teismeeas kasutas ta hoopis nime Barry Soetoro. Columbia ülikool, mille Obama väidetavalt 1983. aastal lõpetas, varjab igasugust infot tulevase presidendi sealviibimise ja õpingute kohta. Samuti ei mäleta mitte ükski 1983. aastal Columbia ülikooli lõpetanu, et Barack Obama oleks seal kunagi õppinud.

 

Obama sünnitunnistus on vilets võltsing

Kui 2011. aastal hakkasid levima jutud, et Obama sünnitunnistus on võltsing, otsustas šerif Joe Arpaio koos oma meeskonnaga tõestada, et tegu ei ole võltsinguga. Nende suureks üllatuseks selgus aga, et Valge Maja avaldatud Obama sünnitunnistus ongi ilmselge võltsing. Zullo ütleb, et seda ei saa isegi nimetada dokumendiks, vaid tegemist on PDF-failiga, mis pole valmistatud paberist, vaid on loodud algusest peale arvutis.

“Selle koostamiseks on kasutatud üheksat erinevat skännitud paberit, mis on omavahel kujundusprogrammis kokkusobitatud. Isegi pitser on oma kohale sobitatud arvutihiirega. Meie spetsialistid on kindlaks teinud ka selle, milliste tarkvaraprogrammidega see võltsing loodud on. On teada, et nad on kasutanud erinevate, kuid ehtsate sünnitunnistuste skaneeringuid, millest loodi PDF-fail. Ka turvalint sünnitunnistusel on arvutiga loodud. Kõiki erinevaid algmaterjale saab liigutada ja koost lahti võtta.”

Zullo ütleb, tegemist on viletsa võltsinguga ja USA valitsus valetab oma rahvale. “Pole olemas mitte ühtegi tõendit, mis kinnitaks Obama ametlikku sünnilugu ja peresidemeid.”

“Kui Valge Maja selle “dokumendi” 2011. aastal avaldas, siis laeti seda faili alla 20 minutiga 120 000 korda. See võltsing on kõikjal saadaval, aga Valge Maja ise mitte midagi ei kommenteeri,” ütleb Zullo, kelle sõnul on seltskond presidendi residentsis niivõrd nahhaalne, et neil pole vahet, mida nad rahvale ette söödavad – nad eeldavad, et rahvas selle kõik iseenesestmõistetavana alla neelaks.

 

obamalongform

 

Isegi fotod Obama lapsepõlvest, mida maailmale avaldatakse, on digitaalselt töödeldud. Need nimed ja inimesed, kes fotodel on, võivad olla ükskõik kes. See kõik on fassaad. Kui aga seda uurima hakata, selgub tõsiasi, et ametlik versioon laguneb koost.

Zullo sõnul saab asjaosalistele määrata sellise dokumendi võltsimise eest kuni 20-aastase vanglakaristuse. Ta usub, et võltsitud dokument on lohakalt tehtud, kuna võltsijatel oli kiire. Nimelt oli 17. mail 2011. aastal ilmumas uurija Jerome Corsi raamat “Where Is The Birth Certificate?” (Kus on sünnitunnistus?) ning Valge Maja pidi kiiresti midagi rahvale näitama. Seega tehti kiiruga valmis võltsing, mis kukkus väga kehvasti välja. Küll aga piisas sellest, et peavoolumeedia seda teemat rohkem ei uuriks ega kajastaks.

 

Book_Cover

 

Käimas on võitlus inimmõistuse pärast

Zullo sõnul on USA-s praegu vägagi keerulised ajad ja ta ei julge isegi mõelda, mis lähiaastatel saama hakkab. “Meile öeldakse, et te kannate fooliummütsikesi ja olete peast segi – see ei saa ju võimalik olla. Inimestel on lihtsam tunnistada mugavat valet kui kriipivat tõde.

Rahvas peab kiiremini üles ärkama; riigi põhiseadus ei maksa enam midagi; politseist on saanud valitsuse käepikendus; ajakirjanikke ähvardatakse ja neile öeldakse konkreetselt, milliseid teemasid uurida ei tohi; inimestelt korjatakse ära relvi, valitsus ise ostab kokku miljardeid padruneid, uusi soomukeid; toimuvad pidevad libaoperatsioonid; NSA jälgimisskandaalid; inimõigusi piiratakse pidevalt ja samal ajal söödetakse meile ette ilusaid muinasjutte paremast tulevikust – kokkuvõttes käib võitlus inimmõistuse pärast,” ütleb Zullo.

Mike Zullo ja šerif Joe Arpaio üritavad koos Texase võimuesindajatega võltssünnitunnistuse teema läbi suruda USA kongressini.

 

 

Mike Zullo intervjuud Alex Jonesi saates saad täispikkuses vaadata/kuulata siit.

Mike Zullo notariaalselt kinnitatud dokument, mis on esitatud Alabama ülemkohtule seoses Obama võltsünnitunnistusega.

 

Allikad: Infowars, Telegram

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt