Jaapani tunnustatud vähiarst: COVIDi süstid on “põhimõtteliselt mõrv”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuni 2024 kell 12:00Foto: ekraanikuva

Dr Masanori Fukushima on kutsunud Maailma Terviseorganisatsiooni juhtima COVID-süstide kahjuliku mõju uurimist. Jaapani kõrgeim arst-onkoloog nimetas hiljuti COVID-19 mRNA süste “kurjuse teoks”, mis on põhjustanud “põhimõtteliselt mõrva”. “Ma olen nüüd sügavalt mures mitte ainult tõsise kriisi pärast meditsiinis, vaid ka teaduses ja demokraatias,” ütles Fukushima.

 

19. aprillil avaldatud intervjuus loetles dr Masanori Fukushima, kes juhtis Kyoto ülikooli esimest vähipolikliinikut ja käivitas seal esimese farmakoepidemioloogia kursuse, hulga probleeme COVID-i mRNA vaktsiinidega, mis tõendab seda, mida ta nimetas “teaduse kuritarvitamiseks”.

Vaata ka:

https://x.com/PeterSweden7/status/1784900117859889382

Fukushima juhtis tähelepanu sellele, et pärast süstimist on hakanud ilmnema “turbovähid” – “varem arstidele ennenähtamatud vähid”, mis arenevad väga kiiresti ja on diagnoosimise ajaks tavaliselt neljandas staadiumis. Need “turbovähid” tekivad koos üldise vähktõve põhjustatud liigse suremusega, mida Fukushima sõnul ei saa seletada ainult COVID-i puhangu ajal kaotatud võimalustega sõeluuringuteks või ravimiseks.

Traagilise näitena COVID-süstide surmavast ohust jagas onkoloog lugu 28-aastasest mehest, kelle naine leidis surnuna, kui üritas teda hommikul äratada, viis päeva pärast teise Pfizeri vaktsiini süstimist.

“Lahangu teinud arst ütles, et kui ta üritas südant eemaldada, olid selle koed lagunenud,” ütles Fukushima. “Ja isegi üks selline juhtum näitab, kui ohtlik see vaktsiin võib olla.”

Ta juhtis tähelepanu sellele, et sellised rasked kahjustused, sealhulgas surm, on tabanud inimesi, kellel on seni olnud hea tervis.

“See on tõsine olukord. See on põhimõtteliselt mõrv. Lõpetuseks tahan selgelt välja öelda, et see on minu seisukoht,” ütles arst.

Ta avaldas kahetsust, et meedia, sealhulgas ajalehed, ei ole üldiselt nendest kahjudest teatanud ja et tegelikult on neid, kes kahtlevad COVID-süstide ohutuses – nagu ka gripisüstide puhul –, iseloomustatud kui teadusevastaseid “ketsereid”. Ta kirjeldas nende suhtumist, kes vaigistasid COVIDi “vaktsiini” kriitikute hääled, kuid kaugeltki mitte teaduslikust seisukohast lähtudes, vaid põhjusel, mis “sarnaneb pigem usu, hüsteeria või isegi kultusliku käitumisega”.

 

Fukushima: olen mures ka demokraatia pärast

“Ma olen nüüd sügavalt mures mitte ainult tõsise kriisi pärast meditsiinis, vaid ka teaduses ja demokraatias,” ütles Fukushima.

Ta rõhutas tõsiasja, et riikides, mis COVID-i süste kõige agressiivsemalt peale surusid, nagu Iisrael, oli kõige suurem surmade ja nakatumise määr, nagu näitavad uuringud, milles võrreldi Lähis-Ida riike, sealhulgas Jordaania, Süüria ja Egiptus. Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu sõlmis Pfizeriga erilepingu, et kasutada iisraellasi laborirottidena riiklikus süstimisprogrammis Pfizer Covidi vaktsiiniga.

“Iisrael juhtis varakult ja laialt levinud vaktsineerimist, kuid seal oli ka kõrgeim suremus- ja nakatumismäär. Vähem agressiivselt vaktsineeritud piirkondades oli vähem kahju,” ütles Fukushima, märkides samas ka, et “Iisrael peatas vaktsiini kiiresti”.

Lisaks oli probleeme just mRNA – lipiidide nanoosakeste – manustamiseks kasutatud tehnoloogiaga, mis arsti sõnul põhjustab „sihtmärgivälist mõju” erinevatele organitele, sealhulgas munasarjadele, ajule, maksale ja luuüdile.

Mis veelgi hullem, mRNA poolt toodetud ogavalgud avastati inimkehas ka enam kui aasta pärast COVID-süsti manustamist, märkis onkoloog, viidates tõsisele probleemile.

Arst võttis Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) sihikule selle eest, et see surus COVID-süste “kiirelt” peale ilma põhjaliku uurimiseta ja lisaks püüdis jõustada universaalset lähenemisviisi riikides, kus on väga erinevad “meditsiinilised asjaolud, harjumused, ja süsteemid”, nimetades seda “mõnevõrra absurdseks”.

Ta väitis, et on ülioluline, et WHO võtaks vastutuse COVID-süstide kahjude eest, mida ta nimetas “kuritarvitamiseks, teaduse väärkasutamiseks ja kurjaks teadustegevuseks”.

 

Fukushima väidab, et WHO oli kahjudest teadlik

Fukushima juhtis tähelepanu ka sellele, et WHO on “teadlik” niinimetatud vaktsiinide kahjudest, kuna need kompenseerivad teatud riikides neid kahjusid, kuid siiski ei käsitle nad COVID-i süstidest põhjustatud surma ja vigastusi uurimise ja aruande kaudu korralikult.

“Kujutage ette, et leiate oma abikaasa hommikul surnuna. See pole nali. Vaktsiin, mis põhjustab selliseid tagajärgi, isegi ühe surma, on vastuvõetamatu, ”ütles Fukushima ja lisas, et ainuüksi Jaapanis on valitsus dokumenteerinud 2134 COVID-i süsti tõttu teatatud surmajuhtumit, mis on tõenäoliselt tagasihoidlik hinnang.

“On kümneid tuhandeid inimesi, kes peavad vaktsiiniga seotud probleemide tõttu arsti poole pöörduma,” jätkas ta ja kinnitas, et suur osa neist – 30 protsenti – kannatab MÜ (müalgilise entsefalomüeliidi) või kroonilise väsimussündroomi all.

Fukushima sõnul on see alles algus, sest kõikvõimalike haiguste, sealhulgas autoimmuunhaiguste, neurodegeneratiivsete haiguste, vähi ja infektsioonide esinemissagedus on pärast COVID-i levikut kasvanud.

“Me oleme justkui Pandora laeka avanud… Peame neid kahjusid tõsiselt võtma ja nendega tõsiselt tegelema. Kõik katsed jätta olukord nii, nagu seda kõike polekski juhtunud, on ausalt öeldes kurjuse töö. See on kõige olulisem näide teaduse kurjast praktikast, ”ütles Fukushima.

Ta kutsus teadus- ja meditsiiniasutusi eesotsas WHO-ga süstide tervisemõjule uurimistöö kaudu otse vastu astuma. “Me ei tohiks kunagi enam selliseid vaktsiine kasutada,” ütles ta. “See on inimkonnale häbi. Häbi, et me seda tegime.”

 

Allikas: lifesitenews.com

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt