Koroonaterrorist Fauci tunnistas, et mõtles Covidi reeglid ise välja

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. juuni 2024 kell 13:06Siin me oleme rohkem kui neli aastat hiljem ning kuigi paljud on ärganud ja mõistnud, et mingit pandeemiat pole kunagi olnud ja et Covid-19 pole kunagi eksisteerinud väljaspool rumalat arvutimudelit, usub enamik magavaid inimesi endiselt, et viirused on olemas. Maailmavalitsejad ja nende rikutud tagurpidi “meditsiiniline tervishoid” jätkavad oma kelmust. Üks nende marionettidest koroonaterrorist Anthony Fauci tunnistas 3. juunil toimunud parlamendi allkomitee istungil kõike seda, mida “ohtlikud lamemaalased” ütlesid neli aastat tagasi: piirangute kasuks pole ette näidata mitte ühtegi teaduslikku uuringut.

 

Fauci tunnistusest selgub, et ta koostas 2 meetri sotsiaalse distantseerumise reegli ja muud võetavad meetmed ilma igasuguse teadusliku aluseta, et kaitsta ameeriklasi Covidi eest.

 

2 meetri reegel tekkis ei tea kust

Vabariiklased avaldasid Fauci intervjuu täisteksti vaid mõned päevad enne tema väga oodatud avalikku tunnistust.

Laste õpiraskused ja sotsiaalsed tagasilöögid on hästi dokumenteeritud: ühes riikliku terviseinstituudi (NIH) uuringus nimetati maskide kasutamise mõju õpilaste kirjaoskusele ja õppimisele väga negatiivseks. Teises uuringus leiti, et sotsiaalse distantseerumise mõjud põhjustasid depressiooni, üldist ärevust, ägedat stressi ja sundmõtteid.

Fauci tunnistas, et 2 meetri sotsiaalse distantseerumise reegel “lihtsalt ilmus” ja et ta ei mäleta, kuidas see tekkis.

“Teate, ma ei mäleta. See lihtsalt ilmus,” ütles ta komitee ärakirjade järgi, kui tema käest küsiti, kuidas see reegel sündis. Ta lisas, et “ei olnud teadlik uuringutest”, mis toetasid sotsiaalset distantseerumist, mööndes, et selliseid uuringuid “oleks väga raske” teha.

Lisaks sellel

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt