Microsoft lisab Windows 11-sse kohustuslikud AI-süsteemid, et sinu järele luurata

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. juuni 2023 kell 17:13Foto: Pixabay (PabitraKaity + Alexas_Fotos) + Canva

Microsoft teatas, et lisab oma Windows 11 operatsioonisüsteemis tugeva sisseehitatud tehisintellekti (AI) integratsiooni, mis teeb mõistagi muret privaatsusekspertidele ja juristidele.

 

Microsofti sõnul on tehisintellekti kaasamine mõeldud Windows 11 kasutatavuse ja kiiruse suurendamiseks. Siiski on muret väljendanud eksperdid, kes kardavad Windows 11-sse tehisintellekti integreerimisest tulenevaid võimalikke privaatsusprobleeme. Windows Copilot peaks olema saadaval juba juunist, asjatundjad hoiatavad, et kuna tegemist on Microsofti ja Bill Gatesiga, pole eriliseks optimismiks põhjust.

Tegus AI tahab teada kõike, mis sa teed

Esmapilgul tundub, et Microsofti äsja integreeritud tehisintellekt suudab teie tehisintellekti mootori abil analüüsida kogu teie arvuti sisu, olenemata teie eelistustest. Windows 11 jaoks teatati funktsiooni Windows Copilot kasutuselevõtust, mis kasutab AI-d suhtlemiseks Microsofti pilvepõhiste süsteemidega.

Microsofti sõnul on Windows Copiloti eesmärk aidata kasutajatel saavutada suuremat t

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt