Videod! Sinu digitaalsest identiteedist saab sinu digitaalne vangla… Aga tahad olla vaba?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. detsember 2022 kell 7:30Foto: Pixabay

Käes on ajastu, mil kõik pusletükid klapivad nüüd kokku, et kontrollida maailma elanikkonda ja see digitaalne vangla on juba suures osas valmis ehitatud. Kui see protsess on lõpule jõudnud, toimub inimkonna lõplik sulgemine. Maria Zeee (ZeeeMedia) intervjuus arvutiteadlase Aman Jabbiga räägitakse tulevasest rahvusvahelisest vaktsiinipassist, digitaalsest identiteedist, läänes ehitatavast sotsiaalsest krediidisüsteemist ja keskpanga digitaalsest valuutast (CBDC).

 

Rahvusvaheline vaktsiinipass, digitaalne identiteet, sotsiaalkrediidisüsteem ja keskpanga digitaalne valuuta (CBDC) moodustavad digitaalse kontrollisüsteemi, mis lukustab elanikkonna igaveseks ajaks.

Näotuvastus on juhtimisstruktuuri oluline osa, kuna see on isiku digitaalse identiteedi parool.

2022. aasta lõpuks on maailmas miljard andmeid koguvat valvekaamerat, mis kõik on ühendatud interneti ja tehisintellektiga (AI). Ka mobiiltelefonide, autode ja nutiseadmete kaamerad ning helisalvestusseadmed koguvad ja jagavad andmeid

Seejärel kasutatakse kõiki neid andmeid, et anda igale inimesele individuaalne skoor, mis põhineb tema käitumisel, väljendusviisil ja suhtlemisel maailmaga. Lõppkokkuvõttes määrab teie sotsiaalne krediidiskoor, mida saate teha ja mida mitte, mida saate osta ja kuhu minna.

Tehisintellekt (AI) on ülioluline komponent, ilma milleta ei saa juhtimissüsteem töötada. Lihtsaim viis seda süsteemi tõrjuda on näljutada tehisintellekti andmeid, keeldudes kasutamast tehnoloogiaid, mis koguvad ja jagavad teie isikuandmeid.

 

See nähtamatu vangla on ehitatud just sinu jaoks

Üle maailma on levivad aina rohkem näotuvastustarkvaraga valvekaamerad, mis on kontrollistruktuuri oluline osa ja see nähtamatu järelevalve seotakse digitaalse identiteedi, sotsiaalse krediidiskoori süsteemi, süsiniku jalajälje jälgimise, CBDC-de ja muuga.

Näotuvastust on avalikult müüdud suurepärase mugavus- ja turvafunktsioonina. Selle abil ei pea sa meeles pidama PIN-koode ega paroole ja kuna kellelgi pole sinu täpset nägu, peaks see sinu isiklikke kontosid turvalisemalt hoidma. Kuid nagu enamiku muude mugavuse ja turvalisuse varjus müüdavate tehnoloogiate puhul, on ka näotuvastus lõppkokkuvõttes massikontrolli tööriist ja sinu isikliku digitaalvangla kongi uks. Näiteks totalitaarse Hiina juhtimissüsteem põhinebki näotuvastusel kombineerituna sotsiaalse krediidisüsteemiga – see on nagu tagasisidesüsteem, mis reageerib sinu käitumise põhjal. Enamiku lääne inimeste teadmata on lääneriikides kulisside taga juba identne süsteem käima lükatud – nad pole lihtsalt teile veel seda öelnud.

 

Relvastatud jälgimine

2022. aasta lõpuks on maailmas miljard andmeid koguvat valvekaamerat, mis kõik on ühendatud interneti ja tehisintellektiga (AI). Ameerika Ühendriikides on tegelikult kõige rohkem valvekaameraid elaniku kohta. Teisel kohal on Hiina ja kolmandal Ühendkuningriik.

Lisaks valvekaamerate poolsele andmete kogumisele koguvad ja jagavad andmeid ka mobiiltelefonide, autode ja nutiseadmete kaamerad ja helisalvestusseadmed, isegi siis, kui sa oled kodus. Seejärel kasutatakse kõiki neid andmeid, et anda igale inimesele individuaalne skoor tema käitumise, eneseväljenduse ja maailmaga suhtlemise põhjal. Lõppkokkuvõttes määrab see skoor sinu sotsiaalse krediidiskoori – selle, mida sa üldse tohid teha ja saad teha ning mida mitte – alates tarbimisest kuni liikumispiirangutest kuni.

Püstitatavasse riistvarasse on juba sisse ehitatud ka täiendavad juhtimismehhanismid. Nii näiteks on paljudel nutikatel valgustuspostidel sisseehitatud droonide laadimisjaamad, mida hakatakse tulevikus kasutama muu hulgas ka seaduskuulekuse ja käitumise jälgimise eesmärkidel ning me jõuame aega, kus meid kontrollivad suures osas tehisintellekt ja masinad.

Neid nutikaid valgustusposte saab ka relvastada ja neile on sisse ehitatud LED kondensaatorid. Mõnikord nimetatakse neid “oksekiirteks” nende võime tõttu kutsuda esile tugevat iiveldust. LED-incapacitator’id (ingl incapacitate – teovõimetuks tegema) on taskulambina konstrueeritud relvad, mis kiirgavad äärmiselt eredat, kiiresti levivat ja täpselt fookustatud seeriat “erineva värviga juhuslikke impulsse”. Jabbi sõnul võivad need tuled põhjustada ka ajukahjustusi, lülisambakahjustusi jt haigusi ning tõenäoliselt isegi surma.

LED-i koos radariga sellistel nutikatel valguspostidel saab kasutada ka relvi kandvate inimeste tuvastamiseks ja teoreetiliselt võib seda kasutada ka ise relvana, et relvi kandvaid inimesi valikuliselt elimineerida.

Uus peatükk ühiskondlikus lepingus

Maailma Majandusfoorum (WEF) on digitaalset identiteeti kirjeldanud kui uut peatükki ühiskondlikus lepingus. Probleem on aga selles, et WEF-i uus ühiskondlik leping on selline, millega keegi meist pole nõustunud. WEF ja tema liitlased koostavad selle ning kõik ülejäänud peaksid siis sellega automaatselt nõustuma.

Valdav enamik inimesi isegi ei tea, mida see uus ühiskondlik leping tegelikult en

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt