Pane ennast proovile, kas suudad elada 10 päeva keskkonnahoidlikult?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. märts 2017 kell 12:53JBialowasRoheline liikumine kutsub märtsis liituma “Roheväljakutsega”, tegu on üle-eestilise kampaaniaga, mille eesmärgiks on inspireerida ja motiveerida inimesi muutma oma eluviisi keskkonnasõbralikumaks. Väljakutse toimub 1.-10. märtsil ning liituda võib igaüks, kes hoolib Eesti loodusest. Pane ennast proovile, kas suudad elada 10 päeva keskkonnahoidlikult?

Roheväljakutse innustab proovima säästlikku tarbimist, tervislikku toitumist, taaskasutust ning vee- ja energiasäästu, et  anda oma isiklik panus parema elu heaks. Võidab nii loodus kui sina ise. Üheskoos oma edusamme jagades on keskkonnasäästlik tarbimine lihtne ja lõbus.

 

Mis sind ees ootab?

Sind ootab ees 10-päevane teekond keskkonnahoidlikuma elu poole. 1.-10. märtsil saavad väljakutses osalejad iga päev täita erinevaid keskkonnasäästuga seotud ülesandeid. Väljakutse sisaldab ülesannet, mille raskusastme saad ise valida, lisaks saad juurde lugeda, miks antud tegevus keskkonnahoiu mõttes oluline on.  Iga ülesande täitmise kohta tuleb osalejatel märku anda väljakutse Facebooki grupis (postituse või foto näol) või alternatiivina saata kiri tagasisidega meile meilile. Meili teel tagasiside saatmine annab võimaluse osaleda ka neil, kellel Facebooki kontot ei ole (täpsemad juhised leiad Rohelise liikumise lehelt).

Väljakutses osalema oodatakse ka siis, kui sa juba igapäevaselt keskkonnasõbralikku eluviisi järgid.
Kuidas väljakutsega liituda?

Väljakutsega liitumiseks 1) Sisesta oma nimi ja meiliaadress registreerumisvormis: http://bit.ly/2lmJeeQ ning 2) liitu “Roheväljakutse 2017” Facebooki grupiga. Siis saadetakse sulle iga päev meilile järgmise päeva ülesande ja põnevat lugemist keskkonna teemadel.

“Väljakutse ei piirdu ainult ülesande täitmisega, vaid me tahame sellest ka kuulda! Iga ülesande täitmise kohta tuleb osalejatel märku anda väljakutse Facebooki grupis (postituse või foto näol) või alternatiivina saata kiri tagasisidega meile meilile. Meili teel tagasiside saatmine annab võimaluse osaleda ka neil, kellel Facebooki kontot ei ole (loe lähemalt kampaania kodulehelt),” seisab liikumise lehel.Et motivatsioon ei raugeks, on roheväljakutse läbinutele välja pannud lisaks väiksematele ka kolm magusat peaauhinda: elektriauto 3-päevane kasutusõigus, nädalavahetuse puhkus Võrumaal asuvas Palometsa loodusmajas ja räätsamatk rabas 4-le inimesele.  Auhinnad loositakse välja kõigi väljakutse läbinute vahel, kes on täitnud vähemalt 8 ülesannet 10-st.

 

Loe täpsemalt: Roheline liikumine

Foto: roheline.ee

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt