Lihtsad meetodid, kuidas keha keskkonnamürkidest puhastada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. veebruar 2023 kell 10:24Kuuleme ja loeme iga päev, kuidas meie õhk, vesi ja toit on küllastunud toksiinidest. Maailmas sureb aastas hinnanguliselt 7 miljonit saastunud õhu tõttu. See võib näida heidutav, kuid ei tasu ära unustada, et toetades oma keha loomulikke sisseehitatud füsioloogilisi funktsioone, saame tõhusalt vabaneda vältimatutest keskkonnamürkidest ning ennetada haigestumist. 

 

Tarbi probiootikume või hapendatud toitu

See ei pea olema tingimata apteegiletil leiduv kalli hinnaga piimhappebakterite purk. Kuigi probiootikumide toidulisanditest on sageli abi, siis veel parem on süüa regulaarselt elavat fermenteeritud toitu – hapendatud köögivilju või kodus valmistatud jogurtit. Lisa sinna heas pinnases kasvanud tooreid puu- ja köögivilju, kuna ka sealt saad häid baktereid. Heade bakterite kooslus aitab soolestikus lõhustada toiduosakesi (gluteen, kaseiin) ja kemikaale (pestitsiidid, bisfenool-A), mis muidu kahjustaksid keha, ning sel moel saab meie keha loomulik mürkide eemaldamise süsteem neid aineid tõhusamalt kõrvaldada.

Higista

Higistamist peetakse sageli millekski vastikuks ja ebameeldivaks ning püütakse seda blokeerida antiperspirant-tüüpi deodorantidega, mis iroonilisel kombel muudab kehalõhna probleemi tõsisemaks ning samas takistab meie peamisel isepuhastumismeetodil tõhusalt toimimast. Meie keha on loodud selleks, et see liiguks ning selle käigus vabaneb nii meeleolu parandavaid kui ka taastavaid hormoone ja neurokemikaale. Selleks peame ennast veidi taga

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt