FDA kaotas kohtus ja peab eemaldama ivermektiini naeruvääristava postituse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. märts 2024 kell 18:3121. märtsil sõlmitud kokkuleppe kohaselt nõustus USA toidu- ja ravimiamet (FDA) eemaldama sotsiaalmeedia postitused ja veebilehed, mis kutsusid inimesi üles lõpetama ivermektiini võtmise COVID-19 raviks. FDA on juba eemaldanud oma saidilt lehe, millel küsimusele “Kas ma peaksin võtma ivermektiini, et vältida või ravida COVID-19?” vastati resoluutselt: “Ei.” Lõuna-Texase föderaalkohtule esitatud kokkuleppeteate kohaselt eemaldab FDA 21 päeva jooksul veel ühe lehe pealkirjaga “Miks te ei tohiks kasutada ivermektiini COVID-19 raviks või ennetamiseks”.

 

“FDA ei ole lubanud ega heaks kiitnud ivermektiini kasutamist inimestel ega loomadel COVID-19 ennetamiseks või raviks,” seisab lehel praegu. Samuti öeldakse, et andmed ei näita, et ivermektiin on COVID-19 vastu tõhus, hoolimata sellest, et mõned uuringud näitavad, et ivermektiin on haiguse vastu siiski tõhus.

FDA nõustub ühtlasi ka kustutama mitu sotsiaalmeedia postitust, mille sõnumid olid tulid tugevalt ivermektiini vastu, sealhulgas üks, mis väitis: “Sa ei ole hobune. Sa ei ole lehm. Tõsiselt, te kõik. Lõpetage.”

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt