Dr Mercola USA haiglate patsiendivaenulikust koroonaravist + meditsiinilise inimröövi juhtum

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. veebruar 2022 kell 17:00Ameerika haiglates ravitakse COVID-19 patsiente rutiinsete meditsiiniliste meetoditega ehk kasutatakse raviprotokolli, mille korral patsientidel endil pole vähimatki sõnaõigust selle ravi osas, mida nad saavad – see tähendab, et neile keeldutakse andmast antibiootikume ja steroide ja nad on ilma jäetud isegi elementaarsest toidust ja vedelike saamisest, mis on Genfi konventsiooni reeglite 531 ja 1182  järgi sõjakuritegu, kirjutab dr Mercola. Seekordne artikkel lähtub juhtumist, mil autoõnnetusse sattunud ameeriklane Benjamin Gord pandi haiglas ventilaatori alla üksnes seetõttu, et ta oli Covid-positiivne. Gord räägib Stew Petersi saates oma veidrast kogemusest, mis klassifitseerub “meditsiinilise inimröövi” alla, aga dr Mercola sõnul pole sellised juhtumid sugugi harvaesinevad. 

 

Dr Mercola kirjeldab koroonapatsientide ravi USA haiglates patsiendivaenulikuna: raskelt haigestunuid ravitakse ohtlike ja ebatõhusate meetoditega, manustades neile kurikuulsat remdesiviri ja narkootilisi aineid ning kasutades mehaanilist ventileerimist – see kombinatsioon võib aga tihtipeale lõppeda mitte patsiendi toibumise, vaid surmaga. Paljud arstid ei suuda selliseid ravimeetodeid mõista ega veel vähem heaks kiita.

Vaadake videot, mis räägib autoõnnetuse üle elanud Benjamin Gordi ärkamisest koroonapalatis:

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt