Oi kui kahju! Bill Gates on kurb, et koroona läbipõdemine immuniseerib tõhusamalt kui geenisüst

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. märts 2022 kell 11:21



Foto: Kuhlmann /MSC, CC BY 3.0 DE, Wikimedia Commons

WHO rahastajana on IT-guru Bill Gates plaandeemia ülesehitamise keskne figuur. “Vaktsiinide” levitamise võtmeisikuna ja igale ilmakodanikule digitaalse identiteedi andmise plaani operaatoril on mitu rauda korraga tules. Nüüd, kus domineerib suhteliselt leebe omikroni tüvi, tunneb Gates suurt kurbust: Müncheni julgeolekukonverentsil avaldas ta kahetsust, et koroona läbipõdemine osutus vaktsiinist tõhusamaks vahendiks viiruse seljatamisel.

 

Bill Gates: “Viirus ise on omamoodi vaktsiin” (no shit!)

Gates on tuntud selle poolest, et räägib järjekindlalt ausa näoga, kui ohtlik on viirus ja kui ohutu on geenivaktsiin. Maailmas on sajad tuhanded vaktsiinisurmad ja miljonid kõrvalmõjud, millega tuleb leppida, aga Gates avaldab naeratades lootust, et “järgmine pandeemia saab rohkem tähelepanu”. Veebruaris toimunud Müncheni julgeolekukonverentsil selgitas Gates:

“On kahju, et viirus ise, eriti omikroni tüve puhul, on omamoodi vaktsiin, kuna see toodab nii B-raku kui ka T-raku immuunsust. Ja see on maailma elanikkonnas levimisel teinud paremat tööd kui meie vaktsiinidega.”

 

 

Seejärel mainis ta ka olukorda Aafrikas: “Tublisti üle 80 protsendi sealsetest inimestest puutus kokku erinevate viiruse variantidega.”

On alles valevorst: enamikus Aafrika riikides on väga madal vaktsineeritus, kuid tema vaktsineerimisliit GAVI soovib üle maailma massvaktsineerimist levitada. Silmatorkav on ka tõsiasi, et nendes eriti vaestes riikides, kus on aastaid kasutatud ivermektiini erinevate patogeenide profülaktikaks ja raviks, on madal suremus. Kuid selle tunnistamine oleks võrdne omaenda vale tunnistamisega.

 

Gates tahab vaktsineerimiskatseid kiiremini läbi viia

Gatesi sõnul on loomuliku immuunsuse tagajärjeks see, et praegu on palju väiksem tõenäosus raskete haiguste tekkeks, mis ohustab eriti vanemaid inimesi ning ülekaalulisi ja diabeetikuid. Teisisõnu: viiruse levik tekitab täpselt selle efekti, mille tõttu üle kogu maailma propageeritakse geeniteraapiat.

Mis on Gatesi järeldus sellest? Ravimeetodite väljatöötamine oleks olnud lihtsalt liiga aeglane. Kaks aastat hiljem on teil nüüd vaktsiinid – ja tootmises on rohkem doose, kui on nõudlust. Seetõttu loodab ta selliseid eksperimentaalseid mRNA aineid “järgmisel korral” veelgi kiiremini välja töötada: “Me peaksime seda tegema kuue kuu jooksul.” Võrdluseks: vaktsiinide heakskiitmiseks kulub tavaliselt kuus kuni kaheksa aastat…

 

Absurdne imetlus süsteem-meedia propaganda eest

Kuid lugu muutub veelgi absurdsemaks: teises segmendis kiidab Bill Gates peavoolumeedia “head tööd”. Nende kuvatud surmanumbritega – (üks CNN-i insaider tunnistas kord, et seda tehti hirmutaktika eesmärgil – Briti Valitsusekspert tunnistab: vale õudusstsenaarium peaks õigustama sulgemist) jäi realiseerimata vaid vaktsineerimise staatusest tulenev jaotus. Seevastu vaba alternatiivse meedia “desinformatsioon” on “nii metsik, et selle üle võib vaid naerda”. Ta tegi nalja alternatiivsete ravimeetodite üle. Ta peab lõbusaks mõelda, et inimesed peavad võimalikuks seda, et tema ja dr. Fauci “tapaks miljoneid inimesi lihtsalt selleks, et raha teenida”.

 

Kuigi aruandlusandmebaasid täituvad kogu maailmas sadade tuhandete tõsiste kõrvalmõjude teatistega ja esimeste tõenditega ka selle kohta, et koroonasüstid kahjustavad kaasasündinud immuunsüsteemi, on Gatesil erinev tõlgendus. Ta usub, et kriitiliste vaatenurkade lubamine on toonud kaasa “vastumeelsuse vaktsineerimise suhtes”, mis on põhjustanud sadu tuhandeid surmajuhtumeid.

Järgmise pandeemia korral tuleb neid puudujääke parandada, ütleb miljardär, kelle sihtasutus on erinevate peavoolumeedia ja vastuoluliste “faktide kontrollimise” platvormide peamine rahastaja. Samuti ei mõista Gates maskivastaseid: “Te ju kannate ka pükse…” imestas ta.

 

Allikad: lingid teksti sees

Foto: Wikimedia Commons

 

Tõlkis ja toimetas Hando Tõnumaa



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt