Koroonakonverents Euroopa Parlamendis: narratiivi muudeti, aga elevant lösutab elutoas edasi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. mai 2023 kell 10:08Foto: ekraanikuva / rwmalonemd.substack.com

3. mail toimus Euroopa Parlamendis kolmas rahvusvaheline COVIDi teemaline tippkohtumine (International Covid Summit, ICS). ICS-i tippkohtumine hõlmas paljusid “pandeemia“ aspekte, sh ka dokumentatsiooni WHO kasvava võimuhaaramise kohta, et kontrollida rahvatervist kogu maailmas, kuid kahjuks ei räägitud elevandist elutoas – sarnaselt hiljuti Eestis toimunud koroonakonverentsiga “Pandeemia õppetunnid“ ei olnud ka Euroopa Parlamendis toimunud konverentsil eriti juttu sellest, et pandeemiat ennast polegi mitte kunagi olnud (kuigi viidati valede narratiividele ja Nick Hudson PANDA-st rääkis valede pandeemiast) ega ka sellest, et kogu viroloogia on pseudoteadus ja kõige ehedam teaduslik pettus.

 

Paljud kohalviibinud Euroopa Parlamendi liikmed märkisid, et tegemist oli ajaloolise sündmusega, millel astus üles palju nimekaid esinejaid. Sellest tehti ka otseülekanne ja paljude esinejate salvestused tehakse peagi kättesaadavaks.

Kuigi paljude hinnangul on sellised konverentsid üliolulised, siis Telegrami juhi Hando Tõnumaa sõnul aitavad seda sorti konverentsid siiski ka “pandeemia“ müüti elus hoida. “Minu hinnangul on kõige olulisem koroonaga seotud aspekt see, et viiruseid pole n-ö ametlikul kujul olemas, kõik muu on sisuliselt aiaaugust rääkimine,“ sõnab Tõnumaa, lisades: “Eks tulevik näita, kellel on õigus.”

4. mail toimus pressikonverents Euroopa Liidu parlamendi liikmetega, mille korraldamisel osalesid ka dr Robert Malone ja dr Byram Bridle. Palju elevust tekitas kohtumisel jagatud kvaliteetne esmaste andmete hulk ja meedia vajadus osaleda aktiivsemalt nende teadlaste olulise töö levitamises.

Sellel pressikonverentsil teatasid Rumeenia ametnikud, et soovivad järgmise rahvusvahelise COVIDi tippkohtumise toimumist Rumeenias käesoleva aasta septembris. Suletud istungitel osalenud arstid ja teadlased said konfidentsiaalses foorumis oma leide üksikasjalikult arutada ja strateegiat koostada.

Järgneb kokkuvõte konverentsi ettekannetest: 

Dr. Malone: Rahvusvahelise COVIDi tippkohtumise kokkuvõtte ärakiri

Dr Robert W. Malone vahendab, et neli Euroopa Parlamendi liiget on põhimõtteliselt andnud tõuke valmisolekuks tunnistada tõdesid, mis on levinud hoolimata propagandast, tsensuurist, laimamisest ja muust pahatahtlikust tegevusest, mida on kasutatud nende ja paljude teiste vastu kogu maailmas.

Kaks sõna võtnud liiget, hr Cristian-[Vasile] Terheș (Rumeenia) ja hr Ivan [Vilibor] Sinčić (Horvaatia) rõhutasid, et me peaksime lubama teadlastel vabalt rääkida ja et COVIDi ametlik narratiiv on lõpuks kokku varisenud – seda tänu paljudele teadlastele, kes on julgenud oma arvamust avaldada.

Dr David Martin (Ameerika Ühendriigid) arutles, et ta oli aastaid tagasi hoiatanud Euroopa Parlamenti riskide eest, mis kaasnevad geneetiliste organismide litsentsimise või patenteerimise lubamise jätkamisega, hoiatades parlamenti riskide eest, mis võivad tekkida, kui me lubame sellise poliitika jätkumist. Ta juhtis tähelepanu sellele, et kogu inimkond on kaaperdatud, moraal on kaaperdatud, teadus on kaaperdatud, loodus on kaaperdatud, allutades maailma nn universaalse vaktsiinimalli teenistuse, millel on eeldatav sajaprotsendiline kaitse. Oluline on see, et tulevikus oleks ravimitootjatel 100% vastutus oma toodete eest.

Nick Hudson (Lõuna-Aafrika Vabariik) PANDATA-st (Panda) tõi välja, et meil on viimased kolm aastat olnud valed narratiivid, mis domineerivad teema rahvusvahelises arutelus ja ajakirjanduses – need hõlmasid “viiruse“ surmavat olemust, immuunsuse teemasid, sulgemisi ja maske. Kuigi kõik need asjad olid valed, tehti ometi propagandat ja levitati neid eksitaval ja hirmutaval viisil.

Dr Ciro Isidoro (Itaalia) näitas, et tegu polnud ju sugugi uudse haigusega, esitades ka väljakutse vaktsiini olulisema koostisosa ogavalgu toksilisusele.

Dr [Andrea] Stramezzi (Itaalia) rõhutas varajase reageerimise tähtsust Itaalias ja seda, et juba 2020. aasta juunis oli teada, et COVID on ravitav haigus. See teema oli konverentsi arstide sõnavõttudes läbiv tähelepanek, tõstes esiplaanile varajase ravi parimaid tavasid.

Dr Louis Fouché (Prantsusmaa) andis ülevaate kasutusele võetud meetmetest, keskendudes maskidele ja nendega seotud andmetele. Ta selgitas, et koroonaviiruse nakkuse ennetamiseks pole maskidest kasu: juba 2020. aasta märtsis olid olemas tõendid selle kohta, et maskid võivad põhjustada kahju, et CDC tõendid maskide kasutamise kohta on nõrgad, et maskid ei tööta koolides – nagu näitavad Euroopa Liidus tehtud uuringud, on üsna selge, et Euroopa Liidu sulgemised suurendasid haiguse edasikandumise kiirust Rootsiga võrreldes 50%.

Dr Pierre Kory (USA) rääkis põhjalikult ivermektiinist: selle kohta, kuidas FDA on ivermektiini väga lla surunud, on palju näiteid.

Jason Christoff (Kanada) pidas olulise kõne meedia- ja infosõja tehnoloogiatest, millega avalikkust mõjutati, juhtides tähelepanu uute psühholoogiliste tehnoloogiate, sh nügimise meetodi väga agressiivsele kasutuselevõtule. Siit ilmnes teravalt ka õigusaktide vajalikkus, mis kaitseks tsiviilelanikkonda PSYOPide jm psühholoogilise sõja-tehnoloogia kasutamise eest.

Nende tehnoloogiate kasutuselevõttu on põhjendatud koguni demokraatia kaitsmise vajadusega -see aga muudab vastupidi demokraatia mõiste vananenuks, kommenteerib dr Malone.

Dr Harvey Risch (USA) tõi suurepäraseid näiteid vaktsiinide tõhususe andmetega manipuleerimise probleemidest. Sõna võttis ka dr Byram Brilde (Kanada), kes hoolimata enda vastu suunatud rünnakutest on vapralt viimase kolma aasta jooksul oma seisukohti kaitsnud.

Euroopa Parlamendi liige Francesca Donato (Itaalia) kõneles tõe, demokraatia ja vabaduse tähtsusest, Mislav Kolakušić (Horvaatia) tegi selge ja ühemõttelise avalduse, et pandeemiaid peaksid määratlema arstid, mitte Maailma Terviseorganisatsioon.

Dr Guiseppe Tritto (Itaalia), dr Natalia Prego (Hispaania), professor Giovanni Frajese (Itaalia), Emmanuelle Darlesi (Prantsusmaa), Alejandro Díaz Villalobose (Mehhiko) esinesid suurepäraste ettekannetega, mis andsid ülevaate Mehhiko halva kriisijuhtimise pediaatrilistest tagajärgedest. Dr Kirk Milhoan (USA), juhtis tähelepanu COVID-i “vaktsiinidega“ seotud südamepatoloogiatele, nende “vaktsiinide“ tarbetule kasutuselevõtule laste kaitsepookimisel ning sellega seotud liigsuremuse ja haigestumuse.

Dr Rosanna Chifari (Itaalia) rääkis “vaktsiinide“ mõjust lootele ja sellest, et ogavalk aktiveerib ajus mikrogliia, samuti kesknärvisüsteemi mõjutavatest tagajärgedest. Dr Arne Burkhardt (Saksamaa) rääkis südame- ja kopsukahjustustest, mida täheldati tema 75 lahkamise aruandes.

Vincent Pavan (Prantsusmaa) tegi ettekande suremuse andmete kohta Prantsusmaal. Neid tähelepanekuid toetas dr Theo Schettersi (Holland) kõigi põhjuste suremuse statistikaga, mis näitab korrelatsiooni vaktsiinide kasutuselevõtu ja eakate ülemäärase kõigi põhjuste suremuse lainete vahel. Seega, enam ei tohiks olla kahtlust mRNA vaktsiinide ning surma põhjuse ja tagajärje seoses.

Tulevikku suunatud ettekannetes hoiatasid dr Meryl Nassilt (USA) ja Katarina Lindleylt (Horvaatia) rahvusvaheliste tervise-eeskirjade [IFR] muudatuste eest, mida WHO üritab kehtestada.

 

Allikas: ICS at the EU Parliament Summary: (substack.com)

 

Toimetasid Sander Soomaa ja Revo JaansooKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt