Isetervenemine #2: Erki Laansalu südameasjaks on inimkonna tervenemine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. november 2020 kell 13:26Isetervenemine” on saade, kus osalevad inimesed, kes on otsustanud võtta vastutuse ja õppida, kuidas oma keha ja vaimu iseseisvalt ehk meditsiinist sõltumata tervendada. Teise episoodi külaliseks on videograaf, elus inimene ja uue maailma looja Erki Laansalu, kelle südameasjaks on nii inimkonna kui ka ümbritseva keskkonna tervenemine. 

 

Erki Laansalu on mitmekülgsete annetega mees, kes on alati hoolinud sellest, et maailmas valitseks harmoonia ning inimesed tuletaksid endale meelde, kes nad tõeliselt on, lastes lahti pimedate jõudude kehtestatud illusioonidest ning võttes vastutuse kogu planeedi heaolu eest. Ta on suurepärane filmimees, kes kasutab oma tehnilisi teadmisi, et toetada ühiskonnale väärtuslikke liikumisi. Hetkel on tal käsil oma isiklik saade “Ruupor“, mis annab hoogu uue maailma loojatele. Lisaks on ta Elusvali.ee asutaja ning Vimergy toidulisandite maaletooja.

Tänases saates räägib Erki, kuidas algas tema tervenemisteekond ning mis tekitas temas huvi tervisliku toitumise vastu. Erki jagab ka mõningaid nippe, kuidas kaitsta ennast külmetushaiguste eest. Ja nagu ikka, tuleb teemaks ka aktuaalne koroonapandeemia. Kuula lähemalt, mis on Erki arvates kõige tähtsam võti, mis aitab meil selles keerulises olukorras positiivse maailma loojatena välja tulla!

Kui tead mõnda vahvat tervenemislugu, mis innustaks inimesi, kes tunnevad muret külmetushaiguste või mõne kroonilise haiguse ees, siis võta ühendust Madisega aadressil madis@telegram.ee!

 

Toimetas Madis Mark

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.