Saates “Isetervenemine” osalevad inimesed, kes on otsustanud kogeda nii tervist kui ka vabadust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. oktoober 2020 kell 18:02“Isetervenemine” on saade, kus osalevad inimesed, kes on otsustanud võtta vastutuse ja õppida, kuidas oma keha ja vaimu iseseisvalt ehk meditsiinist sõltumata tervendada. Saate autor ja eestvedaja on Madis Mark.

 

Sellel aastal on koroonakriis vallandanud tohutu paanika. Paljud inimesed on nõus ohverdama oma vabaduse, et see kõik lõppeks. Nad on andnud juhtpositsiooni terviseorganisatsioonidele, teadlastele ja autoriteetidele, kelle sõnad on justkui puhas kuld. Aga kas loodus on tõesti nii vaenulik? Ja kas inimkeha on tõesti nii abitu, et aitab vaid inimestest eraldumine, seep, mask ja vaktsiin?

Saate eesmärk on vähendada ühiskonnas valitsevat hirmu ning jagada tervenemislugude abil vihjeid, mida saab igaüks meist ette võtta, et kogeda samal ajal nii TERVIST kui ka VABADUST. Selle taotluseks on anda inimestele tagasi nende vägi.

Saate pilootosaks on intervjuu, mis on salvestatud 2020. aasta suvel. Peagi ilmuvad ka värsked osad!

Esimese sissejuhatava saate vestluspartneriks on Kerli Marmor – teadliku tervenemise ja loomise praktik, kes on tervenenud reumatoidartriidist, poolikust maoklapist, pea- ja seljavaludest, kadunud silmanägemisest – ning seda kõike lihtsalt otsustades!

Kerli on õppinud, kuidas oma elus luua küllust ning jagab mitmeid nippe ka Sinuga. Eelkõige on teda aidanud tänulikkus ja iseenda väärtustamine.

Kui tead mõnda vahvat tervenemislugu, mis innustaks inimesi, kes kardavad külmetushaigusi või mõnda kroonilist haigust, siis võta ühendust Madisega aadressil madis@telegram.ee! 

 

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Madis Mark

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt