Miks ikkagi soovitatakse beebisid ja väikelapsi COVID-i vastu süstida?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. detsember 2022 kell 15:42Foto: Pixabay

2022. aasta juunis andis USA esimese riigina maailmas hädaolukorras kasutusloa (EUA) COVID-i vaktsineerimiseks juba 6 kuu vanustele väikelastele. Detsembris 2022 andis USA toidu- ja ravimiamet loa uuendatud kahevalentsetele COVID-süstidele ka selle vanuserühma jaoks, kusjuures täiskasvanutele oli hiirte peal testitud süsteravimite luba antud vaid kolm kuud varem. Aga üllatus-pllatus! FDA-l pole andmeid selle vaktsiini kasutamise kohta imikutel: selgub, et esialgseid andmeid oodatakse alles 2023. aasta jaanuaris – miks see luba siis ikkagi niimoodi kiirustades anti?

 

Haiguste tõrje ja ennetamise keskuste andmed näitavad, et peaaegu 30% V-Safe’is registreeritud noortest vanuses 12–17 ei suutnud pärast teist annust sooritada oma igapäevaseid tegevusi ja peaaegu 20% ei saanud pärast tõhustusdoosi manustamist koolis või tööl käia.

Tekib küsimus, kuidas saab FDA anda luba imikutele mõeldud kahevalentse koroonasüsti tegemiseks, tuginedes andmetele, mis näitavad, et 2 10-st noorukist ja teismelise

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt