Peavoolumeedia tunnistab: südamekahjustused pärast koroonavaktsiini tõhustusdoose on väidetust sadu kordi levinumad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. november 2022 kell 17:00Foto: Pixabay / torstensimon

Esimene tõhustusdoos tekitas vaktsineeritud katsealustele rohkem kahju, kui eelnevalt väideti – seda on hakanud tunnistama nüüd ka Saksamaa peavoolumeedias. Näiteks ühe sel nädalal Heutes ilmunud artikli pealkiri on “Oodatust rohkem vaktsineerimiskahjustusi pärast koroona tõhustusdoosi” – lähtudes lõdvalt motost “Seda ei osanud keegi arvata”, eirati täielikult fakti, et ohtlikeks “lamemaalasteks” tituleeritud arstid ja alternatiivmeedia ajakirjanikud hoiatasid selle eest korduvalt.

 

Baseli ülikooli uuring näitas, et oodatud 0,0035 protsendi asemel näitasid tulemused “uhkelt” 2,8 protsendil 777 vaktsineeritud uuringus osalejast pärast Moderna koroonavaktsiini korduvat manustamist vere troponiinisisalduse tõusu – see on definitsiooni järgi “tavaline” kõrvalmõju. Troponiini näitaja väärtust peetakse südamekahjustuse markeriks. Huvitaval kombel olid 22-st mõjutatud 20 naised.

Uuringud

Asjaolu, et südamekahjustused pärast kolmandat vaktsineerimist on 800 korda sagedasemad kui varem tunnistatud, ei paista peavooluajakirjanikele eriti muret tekitavat. Tõsi, tsiteeritakse küsitavat kiitust uuringu eest vastutavale kardioloogile geenisüstide eest, kes ilmselt väga vastuolulisele modelleerimisuuringule viidates fantaseerib miljonitest vaktsineerimisega päästetud eludest. See pole kuidagi tõestatud – teiste se

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt