Varem koroonavaktsiine promonud kardioloog: COVID-süstide tegemine tuleb viivitamatult peatada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. oktoober 2022 kell 18:09Varem koroonavaktsiine promonud kardioloog Aseem Malhotra avaldas hiljuti ajakirjas Journal of Insulin Resistance eelretsenseeritud teadusliku ülevaate, milles ta nõuab kõigi COVID-süstide viivitamatut peatamist, kuna praegused andmed näitavad, et need põhjustavad rohkem kahju kui kasu. Nimelt, Iisraeli andmed näitavad, et süstimise järel esineb müokardiiti sagedusega 1 juhtu 6000-st. Hongkongi andmed meessoost laste ja teismeliste kohta näitasid, et see määr on 1:2700-le. Ka mitmed teised uuringud näitavad aina suuremat kõrvalnähtude esinemissagedust ja tendents süveneb murettekitavalt. Artikkel ilmus dr Mercola lehel.

 

Briti kollase kaardi süsteemi andmed näitavad, et 1 inimesel 120-st, kes on saanud vähemalt ühe mRNA süsti, esineb mingi kõrvalnäht, mis ei piirdu valusa süstimiskohaga. Norras on pärast kahe Pfizeri annuse manustamist tõsiste kõrvalnähtude esinemissagedus 1 : 1000-le.

 

Uuringud: kõrvalnähu absoluutne risk 1 : 800-le

FDA, Health Canada ning Pfizeri ja Moderna uuringute andmeid uurinud teadlased jõudsid järeldusele, et mRNA vaktsiinidest tuleneva tõsise kõrvalnähu absoluutne risk oli 1:800-le, mis ületab oluliselt randomiseeritud kontrollitud uuringutes leitud COVID-19 haiglasse sattumise riski.

2022. aasta juunis toimunud Iisraeli teadlaste ja Iisraeli terviseministeeriumi vahelise kohtumise lekkinud helimaterjal paljastab, et Pfizeri koroonavaktsiin põhjustab pikaajalisi kõrvalmõjusid ja on seotud tõsisemate kõrvalmõjudega pärast uuesti manustamist (st korduvate annuste korral). Kuigi teadlased soovisid avalikkust hoiatada, muutis ministeerium nende lõpparuannet, öeldes, et kahjulikud mõjud on kerged ja lühiajalised, seejärel aga tühistas valitsus kõik edasised uuringud kahjulike mõjude kohta.

 

Video:  Televisioonis COVID-19 vaktsiini reklaaminud dr Aseem Malhotra nõuab vaktsineerimise viivitamatut peatamist, kuna need tekitavad rohkem kahju kui kasu.

 

COVID-i vaktsiinid on osutunud täielikuks katastroofiks, sest vaktsiini tõsiseid kõrvaltoimeid ja paraku ka surmajuhtumeid kuhjub iga päevaga. Ometi väidavad nn tervishoiuasutused, arstid, meedia, ravimitootjad ja paljud vaktsineeritud ise, et need uuringud ei tõesta vaktsineerimise kahjusid. Samas kutsuvad paljud meditsiinitöötajad üles Covidi vastu vaktsineerimisel ettevaatlikumale lähenemisele.

Värske eelretsenseeritud teaduslik ülevaade1 2 3, mis avaldati kahes osas

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt