Andmeanalüüs: USA andmebaas V-Safe kinnitab COVID-i süstide ohtlikkust?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. oktoober 2022 kell 18:02Foto: Wikimedia Commons/ Skirsch –  CC BY-SA 3.0 

Euroopa Parlamendis paljastati oktoobri alguses COVID-19 vaktsiinipettus. Ameerika Ühendriikide ravimifirma Pfizer rahvusvahelise turu arendamise president Janine Small kinnitas Euroopa Parlamendi istungil, et Pfizeril ei olnud enne COVID-19 geeniravimi (ravimi liik: geeniteraapia) müügiletoomist andmeid selle kohta, et see ravim takistab SARS-CoV-2 edasikandumist. Covid-vaktsineerimise järel on ka Eesti Vabariigis ilmnenud liigsuremus ning südamehaigused, sealhulgas laste ja noorte südamehaigused sagenevad ning levib täiskasvanute äkksurma sündroom. COVID-19 Early Treatment Fundi asutaja, USA tehnoloogiaettevõtja ning andmetöötlusekspert Steve Kirsch (fotol) analüüsib oma kodulehel kahele suuremeale kõrvalmõju andmebaasile toetudes COVID-vaktsiinide mõju statistikat, jõudes järeldusele, et CDC (USA Haiguste Tõrje ja Ennetamise Keskus) oleks pidanud olema teadlik nende kahjulikkusest ja andmetest ilmnenud ohusignaalist. Avaldame dr Mercola kodulehel ilmunud artikli lühendatud kujul. 

 

Eesti Rahvusringhääling on vahendanud järgmisi uudiseid:

  • “Pfizeri koroonaravimi jõudmine Eestisse venib endiselt” (03.10.2022),
  • “Uuring: kolmas vaktsiinisüst kaitseb koroona eest pikemat aega” (26.09.2022),
  • “Eesti kasutab uusi koroonavaktsiine vaid tõhustusdoosideks” (14.09.2022),
  • “Ametnikud: koroonaravimi ühishange on Eestile igal juhul kasulik” (01.09.22), “Moderna kaebab Pfizer/BioNTechi kohtusse” (26.08.2022).

Hollandi parlamendiliige Rob Roos sõnastas 10.10.2022 Euroopa Parldamendis fundamentaalse küsimuse, millele Janine Small eelpoolviidatult vastas. Roos kutsub kõiki inimesi üles seda infot jagama: “Väide, et sa teed seda kellegi teise jaoks, oli algusest pealei vale – koroonapassi ainus eesmärk oli sundvaktsineerimine.”

4. oktoobril 2022 Fox Newsi intervjuus jagas USA kodanikuõiguste advokaat ja Siri ja Glimstad LLP juhtivpartner Aaron Siri, Teadliku nõusoleku toimimise võrgustiku (ICAN) jurist, V-Safe’i šokeerivaid andmeid, mis saadi USA Haiguste Tõrje ja Ennetamise Keskusest (CDC) pärast mitmeid juriidilisi nõudmisi.

Rohkem kui 15 kuud võitles CDC selle eest, et neid andmeid ei avaldataks. ICAN pidi esitama kaks kohtuasja ja mitu apellatsiooni, et CDC saaks selle üle anda.

 

Mis on V-Safe?

Praeguseks teavad paljud vaktsiini kõrvalnähtude teavitussüsteemi (VAERS) olemasolust – see on avalikult kättesaadav vaktsiinide kõrvaltoimete teadete andmebaas, mida haldavad ühiselt CDC ja USA Toidu- ja Ravimiamet.

V-Safe [1] on teine andmebaas, mida haldab ja jälgib CDC. See on vabatahtlik vaktsineerimisjärgne tervisekontroll, mille eesmärk on koguda andmeid COVID-19 vaktsiinide toimete kohta.

Igaüks Ameerika Ühendriikides saab V-Safe’i registreeruda, kasutades oma nutitelefoni. Vanemad saavad registreerida ka oma alaealised lapsed, et hoida silma peal vastavatel tervisemõjudel. Esimese nädala jooksul pärast iga doosi saadab V-Safe iga päev tekstsõnumi, milles küsib üksikasju isiku tervise ja heaolu kohta. Pärast seda saadetakse kontrollid (check-inid) perioodiliselt välja.

 

Mida V-Safe näitab?

Mida siis näitavad V-Safe’i andmed, mida CDC nii vastumeelselt avaldas? Kas COVID-i süstid on nii kahjutud, kui neid väidetakse olevat?

V-Safe’is registreerunud 10 miljonist inimesest vajas 7,7% (770 000 inimest) pärast süstimist arstiabi ja 25% (2,5 miljonit inimest) jäi tööle või koolist eemale või neil esines tõsine kõrvalmõju, mis mõjutas nende igapäevaelu.

Immuunreaktsioon

V-Safe’i andmed immuunreaktsiooni kohta näitavad, et neli miljonit inimest 10 miljonist ehk koguni 40% teatasid liigesevaludest. Kaks miljonit ehk 20% teatasid “mõõdukast” liigesevalust ja 400 000 ehk 4% klassifitseeris valu “tõsiseks”.

Nagu Siri märkis, on liigesevalu sageli märk immuunreaktsioonist ja võib pärast vaktsineerimist tekitada muret, eriti kui arvestada, et süstid pidid kaitsma vanureid, kellel juba kipuvad olema liigeseprobleemid.

 

Samuti selgub V-Safe’i andmebaasist, et kuigi selles registreeriti vähem Moderna COVID-19 doose, põhjustab selle mRNA geeniteraapia suurema osa negatiivsetest mõjudest, võrreldes Pfizeri mRNA geeniteraapiaga.

ICAN on nüüd loonud nende V-Safe’i andmete jaoks töölaua. [2] Allolevas videos annab RCM-i ekspert, andmeanalüütik ja audiitor Albert Benavides (kelle nime kannab Welcome the Eagle 88) ülevaate selle töölaua kasutamisest, sealhulgas selle tugevatest ja nõrkadest külgedest.

 Video link

 

Miks CDC üritas V-Safe’i andmeid varjata?

5. oktoobril 2022. aastal avaldatud Substacki artiklis kommenteeris Steve Kirsch V-Safe’i andmeid: [3]

V-Safe on CDC poolt loodud vabatahtlik ohutusjärelevalve programm, mille eesmärk on jälgida kõrvaltoimeid pärast vaktsiini manustamist. V-Safe’i andmed näitavad, et 33,1% vaktsiini saanud inimestest kannatas märkimisväärse kõrvalnähu all ja 7,7 % pidid otsima arstiabi.

 Need numbrid näitavad selgelt, vaktsiinid ei ole ohutud [ja] CDC varjas seda teavet /…/ avalikkuse eest sihilikult ja et ravimifirmad võltsisid uuringute käigus andmeid. /…/

CDC ei kaitse /…/ [inimesi]. Nad kaitsevad vaktsiinitootjaid.

Nagu Kirsch märgib, võivad kõrvaltoimed olla V-Safe´is ala- või ülehinnatud või mõlemat, kuna mõned võivad ignoreerida V-Safe’i küsimustele vastamise taotlusi ja teised võivad registreeruda või saada küsimustiku täitmiseks stiimuli ainult siis, kui nad kannatavad probleemi käes.

Lisaks on kõrvalmõjudest teatamise võimalused eelnevalt määratletud ja väga üldised, nii et inimestel võib esineda selline mõju, mis ei vasta ühelegi eelnevalt määratletud tervisemõju kategooriale. Oluline on see, et V-Safe ei registreeri surmasid (kuna surnud inimesed kasuta telefoni). Seega pole võimalik selle järgi tuvastada surmade arvu.

 

Kas CDC ignoreeris vaktsiinisurmasid?

3. oktoobril 2022. aastal avaldatud artiklis [4] juhib Kirsch tähelepanu ka sellele, et valem, mida CDC kasutab ohutussignaalide käivitamiseks – mida on kirjeldatud VAERSi standardsete tööprotseduuride juhendis 5 – on “tõsiselt vigane”. Kas see „viga“ võib olla tahtlik?

2021. aasta juulis avaldas Matthew Crawford kolmeosalise artikli [6, 7, 8] selle kohta, kuidas CDC varjas ohutussignaale. 2021. aasta augustis teavitas Kirsch terviseametit nendest probleemidest, kuid ei saanud vastust. Siin on väljavõte Kirschi artiklist: 9 

Kui soovite objektiivset tõendit CDC ja meditsiiniringkondade täieliku ebasobivuse kohta COVID-vaktsiinide ohutuse jälgimisel, on see artikkel, mida olete oodanud. Kasutame nende numbreid ja nende enda algoritmi ning näitame, et see [pidi aktiveerima] “surma” ohusignaali.

 Valem, mida CDC kasutab ohusignaalide genereerimiseks, on põhimõtteliselt vigane; “halb” vaktsiin, millel on palju kõrvaltoimeid, “maskeerib” suure hulga olulisi ohusignaale.

 Kirschi artiklit ja analüüsi saate vaadata täpsemalt SIIT.

 

PRR-i valemit kasutades on Covid-vaktsiin üliturvaline

Kirsch selgitab ülalviidatud artiklis, miks CDC valem (ohusignaali jälgimiseks) on vigane, selgitades seda fiktiivse vaktsiini näitel:

Oletame, et meil on maailma kõige ohtlikum vaktsiin, mis põhjustab kõrvalnähte kõigil, kes selle saavad, ja tekitab 25 000 erinevat kõrvaltoimet ja igal kõrvaltoimel on 1000 juhtu.

 See tähendab, et lugeja on 1000 / 25 000 000-st, mis on vaid 40 sündmust miljoni teatatud sündmuse kohta. Vaatame nüüd tegelikke andmeid selliste asjade kohta nagu surmad. Kõigi teiste vaktsiinide puhul on surmajuhtumite arv 6200 ja kõrvalnähtude arv 1 miljon.

 Kuna 40 surmajuhtumit miljoni kohta on vähem kui 6200 surmajuhtumit miljoni kohta, ei ole me isegi lähedal ohusignaali genereerimisele surmajuhtumite kohta, mis on põhjustatud meie hüpoteetilisest vaktsiinist, mis tappis aastas 1000 inimest. /…/ Asi on selles, et ohtlik vaktsiin võib tunduda väga “turvaline” “kasutades PRR-i valemit.

 

COVID süstide surmajuhtumite arvutamine

Järgmisena arvutab Kirsch välja surmajuhtumi PRR-i (proportsionaalne aruandlussuhe) COVID-i vaktsiini korral, kasutades VAERS-i andmeid ning CDC määratlusi ja valemit.

 Seisuga 31. detsember 2019. aastal oli kokku 6157 surmajuhtumit ja 918 717 kõrvaltoimet kõigi vaktsiinide puhul. Seisuga 23. september 2022. aastal olid COVID-i vaktsiinide tõttu need numbrid 31 214 surmajuhtumit ja kokku 1,4 miljonit kõrvaltoimet.

Kirschi arutluskäiku saad täpsemalt uurida samast artiklist SIIT.

 Kirsch ütleb, et CDC vastutab nii VAERS-i kui ka V-Safe’i jälgimise eest ning nende kahe andmebaasi tõttu ei saa USA terviseamet eitada seda, et COVID-19 DNA ja mRNA süsteravimid kahjustasid (ja mõrvasid) miljoneid andmebaasi oma andmed jätnud inimesi.

CDC-l on juurdepääs ka teistele andmebaasidele, sealhulgas USA Kaitseministeeriumi meditsiinilise epidemioloogia andmebaasile (DMED), mis (enne selle muutmist [15]) näitas kurnavate ja surmavate seisundite tohutut suurenemist, sealhulgas vähijuhtude kolmekordistumist. [16]

Nendes andmebaasides sisalduvaid leide ei ole kunagi esitatud CDC immuniseerimistavade nõuandekomitee (ACIP) koosolekutel ega USA Toidu- ja Ravimiamet (FDA) vaktsiinide ja nendega seotud bioloogiliste toodete nõuandekomitee (VRBPAC) koosolekutel, kus liikmed on korduvalt hääletanud selle poolt, et anda luba COVID-19 vaktsiinide kasutamisele igas vanuses inimesetele, sealhulgas väikelapsed ja rasedad naised.

Kui CDC tegelikult jälgis neid andmebaase vastavalt vajadusele, poleks nad lihtsalt kuidagi saanud jätkata nende ravimite lubamist [olemasolevate] andmete põhjal.

 

Aidake infot levitada

Meedia aga ignoreerib seda kõike – V-Safe’i andmeid ja CDC suutmatust tegutseda selge ohusignaali järgi, isegi kui kasutatakse valemit, mis oli algusest peale vigane.

CDC peab selgitama, miks nad kulutasid maksumaksja raha, et võidelda V-Safe’i andmete avaldamise vastu 15 kuu jooksul ja miks nad ei peatanud COVID-19 süsteravimite turustamist, kui ilmnes “surma” signaal. Ajakirjandus, kongressi liikmed, meditsiiniringkond ja ülikoolid peavad samuti selgitama, miks nad keelduvad neid CDC andmeid uurimast.

 

Kuidas saate COVID-19 ravimipettuse teadvustamisel aidata?

·        Toetage neid inimesi, kes on valmis uurima COVID-i süsteravimite toimet.
 

·        Kirjutage või helistage oma Riigikogu ja kohaliku omavalitsuse liikmetele ja paluge neil uurida Euroopa Ravimiameti ja Eesti Ravimiameti ohutusjärelevalve teavet.

 

·        Võtke ühendust kohaliku ajakirjanduse ja televisiooniga ja paluge neil uurida nii riigisiseseid andmeid, V-Safe’i andmeid, VAERSi andmeid kui ka Ravimiameti suutmatust ohutussignaali tuvastamisel ning meedias teavitamisel.

 

·        Jagage andmeid sotsiaalmeedias ja küsige, miks keegi meedias, Riigikogus, ülikoolides ega meditsiiniringkondades neid asju ei uuri.

 

·        Jagage seda infot Sotsiaalministeeriumiga ja paluge ametnikel selgitada, kuidas ja miks nad neid fakte silmas pidades ikkagi COVID-i „vaktsiine“ reklaamivad.

 

Allikas: articles.mercola.com

Allikad ja viited:

 

Tõlkis: R.JKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt