10 asja, mida iga naine peaks teadma

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. märts 2023 kell 16:03Kallis naine, ära tunne end isekana ega enesekesksena ainult sellepärast, et sead end esikohale, armastad end, hoolitsed ja tead enda väärtust. Alles siis, kui sead teadlikult enda vajadusi esikohale ja keskendud iseendale, saad täielikult ja tõeliselt oma pere ja sõprade jaoks olemas olla.

 

Eriline sõnum ja meeldetuletus kõigile naistele ja tüdrukutele rahvusvahelisel naistepäeval!

 

1. Sea ennast esikohale.  Seades ennast esikohale, ignoreerimata oma vajadusi, saad paremini aidata teisi ja oma perekonda.

2. Armasta kõigepealt iseennast. Selleks, et saada tugevamaks ja osata armastada teisi, pead kõigepealt armastama ennast. Leia endas rahu, et armastada ja aktsepteerida seda, kes sa oled.

3. Õpeta inimestele, kuidas sind austada ja kohelda. Naised jätavad selle sageli tähelepanuta, kuid läbi tegude ja suhtumise iseendasse õpetad ja näitad kogu aeg teistele, kuidas sind austada.

4. Mõista ja teadvusta enda väärtust.  Oluline on olla kindel armastuses enda vastu, kuna oled vapustav ja väärtuslik. Näita alati enda autentset Mina ja ära muretse, mida teised sinust arvavad.

5. Sea esikohale enda professionaalne areng. Kui oled naine, kes püüdleb pidevalt enesetäiustamise poole, siis kindlasti investeeri aega enda professionaalsesse arengusse. Kus sa parasjagu karjääriredelil ka ei viibiks, arenguks on alati ruumi. Käsitle iseenda arendamist olulise osana igapäevaelust. Millegi uue õppimine, oskuste suurendamine ja laiendamine võib oluliselt tõsta su enesekindlust!

6. Veendu, et oled rahaliselt sõltumatu. Kui soovid omada kontrolli oma elu ja õiguste üle, on su rahaline sõltumatus ülioluline. See aitab sul ka vägivaldsetest või ebameeldivatest suhetest lahkuda. Rahaline sõltumatus kingib kindlustunde ja usaldusväärsuse pereasjades osalemiseks. Sel hetkel, kui hakkad ise teenima, on sul kontroll oma elu üle.

7. Suhte olemasolu elus pole vajadus, vaid soov. Naistena peame alati meeles pidama, et me ei vaja kunagi kedagi nii, et me ei saaks ilma nendeta elada. Ma ei ütle, et sa ei peaks oma partnerit armastama. Lihtsalt veendu, et ta teaks, et oled iseseisev, enesekindel ja võimeline elama ja enda eest hoolitsema ka ilma tema toetuseta. Kui ta teab seda, kohtleb ta sind kindlasti õigesti, austab ja on armastav, toetav partner kõiges, mida teed.

8. Naisi toetavad naised on eluliselt tähtsad. On väga oluline, et me toetaksime üksteist, eriti töökohtadel. Kui naised naisi toetavad, ei ole olemas midagi, millega nad hakkama ei saaks. Pole tähtis, millises punktis sa oma karjääris oled, proovi alati olla avatud teiste naiste abistamises. Julgusta ja toeta oma naissoost töökaaslasi. Kui naised üksteist toetavad ja ülendavad, loome keskkonna, mis tagab kõigile naistele kaasava tuleviku.

9. Usu endasse ja ole julge. Endasse uskumine on väga võimestav. Ümbritse end kindlasti inimestega, kes toidavad su nägemusi ja ehitavad sind üles. Usu enda tugevusse, vaprusesse ja võimetesse. Sul on võime usaldada ennast täielikult ja kustutada eneses kahtlemised. Ära ümbritse end inimestega, kes sind alla tirivad.

10. Hoolitse oma keha ja vaimu eest. Füüsilised harjutused ja trenn mitte ainult ei tee sind kaunimaks, vaid parendavad oluliselt su enesetunnet; tõstavad su enesehinnangut ja enesekindlust, mis on oluline osa enesearmastamisest. Treeningu kaudu vabastad kehast pingeid ja stressi ning ravid depressiooni. Sea esikohale oma keha, hing ja vaim!

 

Imelist naistepäeva, imelised naised!

 

Allikas: https://www.shamilakohestani.com

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt