Podcast “Imede hommik Telegramiga” #17: naiste ja meeste erinevusest (külas Reelika Kalmet)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. november 2022 kell 9:48Foto: erakogu

Teie ees on seitsmeteistkümnes episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib  Anneli Roots. Meie tänaseks külaliseks on Reelika Kalmet, kes on loodusterapeut, Emakajutud.ee asutaja ning naiste tervise ja heaolu koolitaja. 

 

Räägime täna naiste ja meeste erinevustest. Kuidas tegutsevad mehed ja millest on mõjutatud naised? Näiteks meestel on naistega võrreldes 24 tunni rütm ehk tsirkadiaanrütm, tänu millele hormoonid toimivad stabiilsemalt (ühtlasemalt) ning on lihtsam hoida stabiilset igapäevarütmi. Naiste puhul on tsükliline eluviis, n-ö kuu-põhine, kus nad läbivad igakuiselt erinevaid faase (talv, kevad, suvi, sügis), mis kannavad endas erinevat energiat, mis tähendab, et ka rakendatavad praktikad peaksid igas faasis olema naistel erinevad. Ja kui oluline (nii meestel kui naistel) on kuulata ja hoida oma keha!

Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast

Podbean

Spotify

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt