10 head soovi, mis aitavad elu paremaks muuta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. märts 2013 kell 9:491) Elu mõte on ainult elada, mitte midagi vähemat ega rohkemat. Lihtsalt elamine. Ja see, et sa ei ela mööda, ei kuluta oma elu ära, vaid elad oma elu, realiseerides kõiki neid võimalusi, mis sulle antud. Seda tasub meeles pidada.

2) Sinu aeg on limiteeritud, nii et ära raiska seda kellegi teise elu elades. Ärge jääge kinni dogmadesse, mis tähendab elamist kellegi teise arvamuse järgi. Ära lase teiste arvamustel oma sisehäält summutada. Mis kõige tähtsam, kuula julgelt oma südamehäält ja intuitsiooni. Kuidagiviisi nad juba teavad, mida sa tõeliselt saavutada tahad. Kõik muu on teisejärguline.

3) Milline oled enda vastu, selline oled ka teiste vastu. Tea, et elu üks põhilisi reegleid on – kuidas suhtud endasse, nõnda suhtud ka teistesse.

4) Eksistents täidab kõik su soovid ja kes sa oled on vaid su varasemate soovide täitumine. Ära süüdista selles kedagi teist, just seda oled sa palunud. Pea meeles, see on maailma olemuse ohtlik külg – kõik su soovid täidetakse.

5) Inimesed ei taha tihti tõtt teada, vaid seda, mis neile sobib või mida nad tahavad kuulda. Kasulik oleks tegelikult tõde proovida kuulata.

6) Haigused on inimese negatiivsete mõtete, hirmude, stresside, vihade kogum. Kui me suudaks mõelda positiivselt, oleks vabad stressist, oma hirmudest, kui me oleksime kaasinimeste vastu heatahtlikud, siis oleks ka meil haigusi vähem.

7) Uuringud näitavad, et pikaealisus sõltub vaid 25% geenidest ja ülejäänud eluviisidest. Teadlased väidavad, et pika eluea valem hõlmab eelkõige regulaarset liikumist ja kehalist koormust, kvaliteetset und, tervislikku toitumist ja sõpradega mõnusat suhtlemist.

8) Hirmud ja stress toidavad teie haigusi. Armastus, rõõm ja õnn ravivad ning ennetavad haigusi.

9) Kõige raskem on hetkel, kui mitte ükski mõte ei lohuta, mitte ükski sõna ei vähenda valu, mitte kellegi jutt ei tee tuju paremaks, vahest lihtsalt on nii raske, et on kohe. Aga kõik on siin elus mööduv.

10) Sa võid teha mida iganes, kui sul jätkub selleks indu. Innukus on pärm, mis paneb su lootused taevani kerkima. Innukus on säde su silmis, nõtkus su kõnnakus, su käehaare, su vastupandamatu tahtetulv, su jõud su ideede teostamiseks… Ind on kogu progressi alus!

 

Allikas: Alkeemia.ee

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt