India teadmamees Sadhguru: Mis on elus tähtsaim?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. jaanuar 2020 kell 14:45sadhuguruonline comVälimuselt jõuluvana, Gandalfi ja ZZ Topi sulamit meenutav Sri Sadhguru Jaggi Vasudev on moodne müstik, India joogi, visionäär, vaimne teejuht ja poeet. Mitmekülgne, üllatav ja huumorist pulbitsev teadmamees Sadhguru räägib meile sellest, mis on elus kõige tähtsam. Mis on see, mis aitab inimesel elada õitsvat elu ning teostada kogu oma potentsiaal.

 

Kes on Sadhguru?

Olles põhjatu elutarkusega müstik India pühameeste traditsioonist, on ta ometi väga modernne guru. Tundes end ühtviisi mugavalt nii pühamehe niudevöös kui tavalistes sinistes teksades, paljajalu Himaalajas matkates või BMW tsikliga kiirteel kihutades, on Sadhguru üks kõige ebatavalisematest müstikutest, keda kohata võid.

Tema õpetused on kahe jalaga maa peal, mõistes süvitsi igapäevaelu ilmalikku argisust ja samas nii sügavalt kohal inimteadvuse süvahoovustes, kõrgeimates vaimusfäärides ja kõiksuse loomistantsu müsteeriumites. Sadhu ei piira end ühe konkreetse India õpetusliini alla kuulumisega, vaid hõlmab ja kasutab oma õpetustes seda, mis on jooga õpetustest tervikuna meie tänapäeva maailmale kõige paremini vastav, toetav ja kohane. Sadhguru teaduslikud meetodid enese transformeerimiseks on vahetud ja võimsad.

frombogatoyoga com

Armastatud ja tuntud üle maailma

“Minu elu on pühendatud sellele, et aidata inimestel kogeda ja väljendada oma jumalikkust. Saagu sinu osaks tunda jumalikkust,”on särasilmne ja nakkava naeruga pühamees oma missiooni sõnastanud. Ta töötab väsimatult kõigi inimeste füüsilise, mentaalse ja vaimse heaolu hüvanguks.
Sri Sadhguru Jaggi Vasudev on tuntud avaliku elu tegelane ning tema võime tuua kokku iidne tarkus ja ultramodernne maail

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt