10 märki sellest, et oled leidnud oma kutsumuse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. oktoober 2020 kell 8:25pelican-puzzleKuidas saada aru, et oled leidnud oma kutsumuse? Tervikliku meditsiini spetsialist Lissa Rankin loeb üles 10 märki sellest, kuidas seda ära tunda. Lisa oli meditsiinist huvitatud juba varajasest east, kui pettudes tänapäevases meditsiinisüsteemis, seadis ta ka oma kutsumuse kahtluse alla. Ta leidis oma rolli püüdluses parandada rikkis meditsiinisüsteemi kirjaniku, avaliku esineja ja arstide koolitajana. Oma kogemuste põhjal pani ta kirja mõned asjad, mille järgi aru saada, et oled õigel rajal.

 

1. Mõistad, et oled õppinud oma kutsumuse jaoks sünnist saadik.

Kõik kogemused sinu elus on sind ette valmistanud selle tegemiseks, mille poole sind tõmbab. Isegi pettumused ja kahetsused, lahutus, pankrot, lähedase surm, läbikukkumine ja äraütlemised – kõik need kogemused olid õppetunnid, mida su hing pidi õppima, selleks, et olla see, kes sa pead olema.

 

2. Müstilised asjad hakkavad juhtuma.

Sul võib olla kiusatus pidada neid lihtsalt kokkusattumusteks, kuid need on liiga ideaalsed ja just täpselt sellised, nagu sul sel hetkel vaja on. Need on liiga palju imede moodi, et neid lihtsalt juhtumusteks nimetada. Nende sünkroonsus täidab sind imestusega, kuna need on selge positiivne märk sellest, et sind juhatatakse ja sa ei ole üksi. Keegi liigutab mägesid paigast, et kindlustada sinu missiooni edu.

 

3. Kui sa eksid teelt, siis sind suunatakse tagasi.

Uksed, millest sa tahtsid sisse minna, lüüakse su nina ees kinni. Kui sa pöörad oma teel valesse suunda, siis kimbutavad sind pidevalt mingid takistused. Kui sinu rännakust saab pidev võitlus, siis mõistad vihjet, et oled endale saatuse poolt määratud teel valele poole hakanud astuma. Tehingud kukuvad läbi, raha saab otsa. Mentor, kes on sulle jaganud maagilisi kingitusi, ei järgne sulle valel teel. Sind suunatakse ümber sama maagiliselt, kui sind alguses õige tee peale juhatati.

 

4. Sa suudad kergelt ületada raskused, millega silmitsi satud.

Kui sa leiad ennast takistusterohkest metsast läbi tungimas, võib olla raske otsustada, kas sinu pühendumus lihtsalt pannakse proovile või oled sa oma õigelt rajalt kõrvale kaldunud. Takistused võivad olla osa kasvuprotsessist ning sinu sisemise kangelase kasvatamine vajalik osa tema teekonnast. Kuid need võivad olla ka märgiks, et oled valele teele pööranud. Kuidas sellel vahet teha? Suunatähis, mida võid usaldada, on see, kui kerge näib eesmärgi poole liikumine. Kui raskused kuhjuvad ja asjad lähevad halvemaks, oled sa tõenäoliselt teelt eksinud ja universum ootab kannatlikult, keerutades oma jumalikke pöidlaid, kuna sul on vaba tahe, kuid see ei kaota kunagi lootust, et sa leiad tee tagasi oma kutsumuseni. Kui sa oled õigel teel, hakkavad asjad taas sujuvalt voolama.

 

5. Maagilised mentorid ilmuvad täpselt õigel ajal.

Just siis, kui sul seda kõige enam vaja on, ilmuvad õiged inimesed välja ning neil on sulle just need vajalikud vahendid, mis toetavad sind ja sinu teekonda peaaegu müstilisel moel.

 

6. Sinu tervis paraneb tõenäoliselt.

Veider, kuid teretulnud kõrvalnähtus sellele, et oled leidnud oma kutsumuse, on see, et sinu tervis võib paremaks muutuda. Sul esineb vähem isusid ebatervisliku toidu järele, sul on rohkem energiat keha liigutamiseks; valud ja probleemid, mis sind varem pidevalt kimbutasid, võivad ühtäkki kaduda. Tunned ennast vähem väsinuna ja kui sind vaevasid kroonilised haigused, siis ka need võivad leeveneda.

Seda illustreerib hästi Andy Mackie lugu. 59 aasta vanusena oli ta läbi teinud üheksa südameoperatsiooni ja võttis elus püsimiseks 15 erinevat ravimit, mis tegid tema enesetunde kohutavaks. Ühel päeval teatas ta arstidele, et soovib ravimite võtmise lõpetada, mille peale arstid andsid talle elulootust kõigest aastaks. Andy otsustas, et kui elada on vaid aasta, siis tahab ta selle veeta, tehes midagi sellist, mida ta kogu aeg on tahtnud teha. Ta võttis raha, mis oleks muidu kulunud ravimite peale, ostis 300 suupilli ja jagas need lastele laiali koos tasuta pilliõppega. Kuu aega hiljem oli ta ikka veel elus ning ostis veel 300 suupilli. Andy maine tee jõudis lõpule 13 aastat ja 20 000 suupilli hiljem.

 

7. Sa võid avastada, et raha hakkab voolama just siis, kui sa oled valmis alla andma.

See ei tähenda tingimata seda, et sul ei tekiks võlgu või sa ei peaks jõllitama tühja pangaarvet või isegi tegema läbi pankrotti. Kuid olles õigel teel, et satu sa paadi alla elama ning võid avastada, et raha ilmub peaaegu võluväel just siis, kui oled jõudnud oma elueesmärgi otsimisel täiesti tupikusse.

 

8. Võid tunda ennast veidralt rahulikuna, isegi siis, kui sul on igati põhjust murelik olla.

Kõik sinu ümber mõtlevad tõenäoliselt, et sa oled arust ära. Osa sinust nõustub nendega. Kuid sinu sisemine tarkus leiab nii palju lohutust teadmises, et oled ometi oma elu eesmärgi suunas õigel teel, et sa võid tunda ennast ebaharilikult rahulikuna – niikaua, kuni loogiline mõtlemine uuesti tööle hakkab. Meie hing igatseb väljendada seda, mida me siia planeedile väljendama tuline ning kui sa lõpuks oled oma kutsumusega ühel joonel, siis tantsib sinu hing rõõmutantsu. Võib näida, nagu kogu sinu elu kukuks kokku, kui sinu sees on rahu ja kergendus, et lõpuks ometi sa tead, mis on sinu kutsumus.

 

9. Universum rullib su ees lahti punase vaiba.

Kui sinu kutsumus on vajalik kõikide olendite heaoluks, siis teeb universum kõik, et pakkuda sulle hõbekandikul, mida iganes sa vajad. Ükski palve ei ole liiga tühine. Just siis, kui sa mõtled, et oleks vaja kirjutada müügitekst, pakub ennast vabatahtlikuna appi mõni reklaamikoostaja. Kui vajad lendlehe printimist, siis annetab keegi sulle printeri. Sa tunned nii suurt tuge ja oled õnnelik, teades, et oled õigel teel, isegi siis, kui sa ei tea veel täpselt, kuhu sa välja jõudma peaks.

 

10. Sinu inimesed leiavad sind üles.

Vähesed saavad oma kutsumust täide viia üksinda. Enamus meist vajab liitlasi, kes meid toetaks, kui teeme vapraid, hirmutavaid ja maailma muutvaid tegusid. Aga ära heida meelt, kui sa oled tõesti õigel teel, siis sinu inimesed leiavad sind üles, kui sa ainult julged olla piisavalt haavatav selles, mida sind on kutsutud siia tegema.

 

Allikas: Mind Body Green

Foto: www.custombackgroundsfortwitter.com

 

Toimetas Katrin Suik

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt