Ajatu: 22 harjumust, mis teevad õnnelikuks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. veebruar 2020 kell 15:01Paljud inimesed veedavad oma elu oodates, millal nad õnnelikuks saavad. Sa võid mõelda stiilis “oleks mul rohkem raha…” või “kui vaid suudaksin kaalu langetada…” või midagi kolmandat, siis ma oleksin õnnelik. Avalik saladus on see, et sa võid olla õnnelik juba praegu.Seekordne “Ajatu” ilmus Telegramis esmalt oktoobris 2013.

 

See ei ole alati kerge, aga õnnelik olemine on tegelikult valik ning enamus juhtudel pole peale sinu enda kedagi, kes sind peatada saab. Sest õnnelikkus ei tule rikkusest, täiuslikust välimusest või isegi ideaalsest suhtest. Õnnetunne tuleb sisemusest. Seepärast tulebki just enda kallal tööd teha, et õnnelik olla. Siin on 22 harjumust, mida praktiseerides on hea võimalus, et sa oled õnnelik ja endaga rahul.

  1. Kohtle kõiki lahkusega. Lahkus pole mitte ainult nakkav, vaid on ka tõestatud, et see teeb õnnelikumaks. Kui sa oled teiste vastu lahke, hakkab aju tootma n-ö heaolu hormoone (dopamiin) ja neurotransmittereid nagu serotoniin ning sa oled suuteline teistega tugevaid suhteid looma, levitades samal ajal positiivseid tundeid.
  2. Lase lahti vimmast. Andestamine ja unustamine on õnneks vajalik, sest vimma pidamine
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.