10 mõtet Eesti parimatelt neile, kes tahavad elada tähendusrikkalt ja ei lepi keskmisega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. juuli 2024 kell 18:15Foto: Edu Akadeemia

Juba 13. juulil kohtuvad Edu Akadeemia eestvedamisel Paides enam kui 2000 enesearenguhuvilist, sest toimub juba neljas enesearengufestival Õnnelik Mina. Eelmisel aastal oli esinejatele antud keskmine hinne lausa 9 kümnest ning tagasiside oli võimas. Eelmisel aastal osalenud ütlesid: “Esinejad olid valitud nii hästi, et koguaeg pinge keris üles poole. Vahel üritustel kuidagi satuvad kogenematumad esinejad järjest ja siis on kuidagi igav. Teil aga oli väga põnev kõik.”

NB! Artikli all on Telegram.ee lugejatele sooduskood!

 

Edu Akadeemia kogus kokku 10 parimat taipamist eelmisest aastast, mis võivad su elu oluliselt muuta.

1. Head mõtted tulevad logeledes. – Jaan Aru
Teadvusta endale, et vahel on vaja vabaks lasta, et head mõtted sinuni tuleks. Leia endale see aeg, tegevus ja koht, kus saad lihtsalt olla ja oma mõtteid vabalt mõlgutada. Logelemine on tähtis!

2. Õpi enda seisundit juhtima. – Maria Baydar
Iga väike otsus, mida teed, mõjutab sinu elu mingit moodi. Õppides neid otsuseid ja valikuid teadlikult juhtima, on sul võimalus jõuda suurepärase elukogemuseni. Sina ise juhid, kuidas sa inimestega käitud, suhtled ja kuidas sa ka endaga räägid.

3. Kõik asjad siin elus saavad alguse meie enda mõtlemisest. – Rita Rätsepp
See, mida sa mõtled, on see mida sa koged. Seepärast peaks olema väga valvas ja jälgima, mida sa mõtled ning kuidas asjadele reageerid, sest kõik, mis su peas toimub, on kogemuste alusepanija.

4. Edukuse valem on strateegiline tegutsemine. – Annika Tell
Pärast 5 aastat kesist raamatumüüki jõudis Annika Tell kohta, kus teenis 1 nädalaga üle 7000$! Kuidas? Strateegilise tegutsemisega. Kui soovid saavutada edukust, ei piisa vaid sellest, et kogu aeg tegutsed. Seda tegutsemist peab mõtestama ning väga strateegiliselt planeerima.

5. Julge olla haavatav ja küsida, mida sa tahad. – Tanel Jäppinen
Psühholoogiline intiimsus muudab suhet igal tasandil. Kui partnerid suudavad olla üksteisega haavatavad ning päriselt rääkida, mida nad teiselt osapoolelt ootavad, on suhe jõudnud täiesti teisele tasemele.

Kuula ülejäänud mõtteid videost:

 

Enesearengufestival 2024 toob kokku inimesed, kes soovivad elada tähendusrikast elu. Ehk teha oma elus võimalikult palju seda, mis ennast ja teisi õnnelikuks teeb.

See päev on täis inspireerivaid ja praktilise sisuga esinemisi, kergeid liikumis- ja olemishetki, võimalust kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega, muusikat, üllatusi ja soovi korral ka tantsu.

Viimased 2 aastat on festival olnud välja müüdud ja põhjus on lihtne: 98,5% enesearengufestivalile tagasisidet andnud osalejatest soovitaks seda ka oma sõbrale!

Kui soovid leida inspiratsiooni, mõttekaaslasi, uusi ideid ja saada tõuget edasi minekuks, siis see festival on just sinu jaoks! See on võimalus ühendada meeldiv kasulikuga, astuda välja igapäeva rutiinist, saada energiat uutest teadmistest, toredatest inimestest ja lõõgastavast keskkonnast.

Festivalil on kolm põhiteemat:

  • suhe iseenda ja tervisega,
  • suhe teistega,
  • suhe raha ja karjääriga.

 

NB! Sooduskood Telegram.ee lugejatele: koodiga TELEGRAM saad pileti soetada 10% soodsamalt! Osta pilet SIIT.

PS. Kuni 10. juulini on pilet soodushinnaga, edasi kehtib täishind. Lugejate 10% allahindlus kehtib nii soodus- kui täispileti puhul.

 

Allikas: Edu Akadeemia

 

Toimetas Ksenia KaskKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt