Rekordarvu osalejatega Enesearengufestival: see 1 päev võib su elu muuta!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. juuli 2023 kell 18:37Foto: Edu Akadeemia

Laupäeval, 22. juulil toimus Paides Eesti seni läbi aegade suurim enesearengufestival, kus osales 2000 inimest. “See on 600 osalejat lausa rohkem, kui eelmise aasta osalejate rekord,” rõõmustab festivali korraldanud Edu Akadeemia, mis pakub selle nädala lõpuni sooduspileteid 2024. aasta festivalile ning annab kauba peale ka käesoleva aasta loengute järelvaatamise.

 

“Meil on äärmiselt hea meel, et meile on tulnud nii palju positiivset tagasisidet, seda nii kohapeal kui ka läbi tagasiside vormi, mille on juba täitnud 383 inimest. Neist lausa 98,4% soovitaks seda festivali ka oma sõpradele,” teatab Edu Akadeemia.

Juba on paigas ka 2024. aasta kuupäev – festival toimub 13. juulil taaskord Paides!

Järgmisel aasta festival tõotab kolmas aasta järjest saada väljamüüduks juba enne algust, sest sel aastal osalenute, uueks aastaks eelregistreerunute ja Teadlikult Õnnelik Mina kogukonna liikmete näol on paari päevaga juba praegu osalemas 812 inimest. “See on rohkem, kui eelmisel aastal nädalaga, kui juuli lõpuks jõudsime 600 osalejani,” märgivad korraldajad.

Siin on mõned esinejad, kes on juba 2024. aasta esinejate nimekirja kinnitatud:

  • Peep Vain,
  • Kristi Saare,
  • Ingvar Villido,
  • Tiina Tiitus.

Loomulikult lisandub vingeid nimesid järjest juurde.

Siin on mõned värsked muljed, mille Edu Akadeemia avalikust sotsiaalmeediast välja noppis:

Sooduspiletid on saadaval 31. juuli südaööni SIIN! Üks pilet 59 eurot, kaks piletit ehk sõbrapilet 99 eurot – see on pea 2 korda soodsam, kui viimased piletid, mis selle aasta festivalile osteti. Ja kauba peale tuleb selle aasta festivali salvestus boonusena kaasa!

PS. Võid osaleda 2024 aasta festari piletiloosis, kui vastad Telegrami lugejaküsitlusele siin.

 

Toimetas Edu Akadeemia

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt