Eestisse jõuab kõikjal maailmas laineid löönud armastuse äratamise kursus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. september 2017 kell 12:09Aprillis 2018 jõuab Eestisse harukordne sündmus, mida on korraldatud ka Indias, Punes asuvas OSHO keskuses. Armastuse äratamise kursus on OSHO keskuses olnud armastatud töötuba. Huvilisi on oodata Eestisse nii lähiriikidest kui ka kaugemalt.

 

Me KÕIK vajame armastust ja vabadust

Kui küsida selline küsimus, et mida on kõigil vaja siia ilma sündides, siis ainuke vastus on ARMASTUS. Meie elu algab ema armastusega. Siis liivakastikaaslane ja esimene armastus lasteaias. Enne partneri leidmist jääb sinna vahele palju muid armastusi nagu isaarmastus, vanaemaarmastus ehk isegi tädi- või onuarmastus. Noorukina on armastus ülioluline – oleme pidevas otsingus. Siis tuleb meie lastearmastus ja enne surma vajame samuti armastatud inimest kõrvale, et rahus lahkuda. Terve elu on üks suur armastuse otsimine ja selle vajamine. Kuid tihti, kui leiame oma eluarmastuse, siis tõukame ta eemale või lõhume ära, sest kardame seda.

Kas meil kõigil on oma elus armastust piisavalt ja kas ikka teame, mis see tegelikult on? Kas oskame seda ära tunda, seda hinnata ja kasutada nii, et südames on helin?

Igatsusetunne toob esile eraldatusevalu. Selle valu kogemine annab võimaluse jõuda sisemiste blokeeringuteni, mis eraldavad inimest vabadusest. Enesepaljastamine ja kaitsest loobumine toob välja eraldatuse. Igatsus viib sinna, kus kaitsekihid saavad maha kukkuda. Sel teekonnal saab igatsusest ihkamine, ihkamisest südamevalu ja muutub siis palveks. Kas oled valmis muutuseks? Kas tunned ennast maailmast eraldatult? Kas oled teelahkmel ega tea kuidas ja kuhu edasi liikuda? Kas oled valmis armastuse avastamiseks?

Kas oled tundunud, mis on elujanu? Kas sa oled selle üles leidnud? Kuidas leida endas elujanu säde?

 

Mis on maailma populaarseima kursuse eesmärk?

Töötoa eesmärk on muutuda iseendaks. Samm sammult avanevad silmad ja tekib võimalus elada elu oma unistuste järgi.

Armastuse äratamise (Awakening of Love (AOL)) töötuba baseerub Armastuse teekonna (The Path of Love (POL)) põhimõtetel. Töötuba aitab inimesel tulla välja eraldatusest, luues avatuse, terviku ja kooskõla endas. Seal kohtutakse oma tõelise potentsiaali, tugevuse ja väärtustega, et elada avatud südamega. Avatud süda viib teele, kus kõik saab võimalikuks.

Inimesed on pidevalt otsingul, miks me siia sündisime, kogu aeg otsime midagi. Tegelik eluvääratus on elamine, mitte vaid elus püsimine. Mis on elamine? Mis on vahet elamisel ja elus olemisel?

Me vahel unustame enda olemasolu – töö ja rutiin, aga mis on tegelik inimlik/inimlikkuse väärtus? Kuidas jõuda südameni? Kas ma julgen elada südamest? Mis juhtub, kui hakata südamest elama?

Kursuse juhendajad Kalid Portugalist ja Thirak Rochin Mehhikost on jätnud maailma ajalukku sügava jälje nii oma olemuse kui ka imepäraste võimetega jagada maailmale sügavaid põhitõdesid lihtsalt ja selgelt. Thirak on korra varem Eestit külastanud ja tol korral kirjutas tema õpitoas osalenud Mariliis: “Kui istusin tema kõrval, siis tundus, et enamat polegi vaja. Sellest naisest õhkus niipalju infot ja tarkust ja maailma vabadust, et ainult tunneta… Vaata ja loe ja õpi, ka ilma sõnadeta.”

 

 

Allikad ja lisainfo: Taeva ja Maa heaolukeskus, kursuse tutvustusAwakening of Love ametlik lehekülg

Foto: parthretreats.com

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt