Energeetiline piirang – karistus või kingitus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. aprill 2015 kell 20:31stellaKas sa tahad aru saada, miks mõnikord on hea olla ja teinekord nii hea ei ole? Miks need tunded tekivad? Kuidas on nii, et ühed tunnevad ühtmoodi ja teised teistmoodi? Kuna see üksolemise maailm toimib kahendsüsteemis – jah ja ei, siis iga sellise otsusega luuakse ka voolamine või takistus, kirjutab energiatöö õpetaja ja reikimeister Stella Shakti.

 

Mis on energeetilised blokeeringud ja piirangud ning kuidas neid vabastada?

Piirang võib olla tajutav nii füüsiliselt kui ka tundetasandil. Füüsilised piirangud aitavad meil kogeda füüsilist, tahket maailma. Need on vajalikud, et teha füüsilisi tegevusi – käia, istuda, kogeda füüsilisi aistinguid. Tundetasandi piirang on kogemus, mis määrab ära meie elujõu voolamise – selle, kas mul on hea olla, kas minus on elujõudu ja inspiratsiooni ja voogu või ei. Füüsiline reaalsus tuleneb vaimsest reaalsusest ja iga uskumus mõjutab mõlemat tasandit.

Oma töös klientide ja õpilastega olen avastanud, et inimestel ei ole tarvis mitte head enesetunnet kuskilt välja kaubelda, vaid võtta need asjad ja elemendid eest ära, mis seda head tunnet takistanud on. Siis ongi mõnus ja lahe ja mänguline olla. On voog ja heaolutunne.

Samas on suur oht selle koristustöö ajal jäädagi iga tolmukübet taga ajama ning pööratakse pilk kõige tähtsamalt. Ehk siis seatakse pilvede ülesotsimine olulisemaks kui päiksese nautimine, mis sealt vahelt paistab. Tasakaalust väljas on nii see, kes eitab igasuguseid pilvi, kui ka see, kes ainult niru ilma näeb. Ma usun, et seda on võimalik tasakaalustada.

 

Mis need energeetilised piirangud ja blokeeringud on?

Energeetilised piirangud ja blokeeringud on uskumused ja tõekspidamised, mida oleme eluaja jooksul, ja ka enne enda sündi endale ise teadlikult valinud. Neid on kahte sorti – on kollektiivsed piirangud, mis tulenevad ja saavad olla põhjustatud just nimelt kosmilisest tähemustrist sünnihetkel, missugune energiamuster DNA-sse salvestatakse, ning teine tasand on siis selle elu jooksul juurde õpitu – kas vanemate käest, koolist, televisioonist, kokkupuutest teiste elusolenditega planeedil Maa. Et võite siis kujutada ette, justkui enne sündi te valite vormi, milliseks muutute ning maa peal valite värvid, missugune see vorm oma vibratsiooni poolest on.

 

Kus need piirangud asuvad?

Iga mõte, sõna ja tegu saavad salvestatud DNA-sse, sellesse tohutusse infopanka, mida igaüks meist endas hõlmab ja mis nähtamatul tasandil kõik omavahel energiakeeles suhtleb. Nii nagu lilled lõhna kaudu omavahel suhtlevad, nii suhtleme meie alateadlikult oma nähtamatu ja kuuldamatu energiakeele kaudu. Siin on süsteem väga lihtne – Sinu sõna on universumile seaduseks, isegi veel täpsemini öeldes – iga Su tunne on Universumi seaduseks. Sõnadega võime väljendada ühte, kui tunnet selle taga õiget ei ole, siis see ei vibreeri tõe ja rõõmu sagedusel. Sügavaim tõde on armastus. Kui kellegi jutus pole armastust, siis ta pole sügava tõe ehk valguse ehk õndsuse kihini välja jõudnud ehk siis on mingisuguse blokeeringu, väärarusaama, teadmatuse blokeeringuga pimestatud, maskiga varjutatud, pilvega kaetud. Neid maske on väga erinevaid ja mõnikord on neid ise raske endal märgata, kuna “kõik ju teevad nii” ehk siis see on muutunud “normaalseks”, mida see tegelikult pole. Siis on tõde muutuv, tekivad sõnad, õigustamised, vabandamised, ärritumised, viha, tahtmine kätte maksta, tahtmine süüdistada. Need on kõik blokeeringute abil loodud tulemused, mille algne põhjus on kogeda inimeseks olemise erinevaid, ka madamala vibratsiooniga aspekte.

 

Iga jaatus loob voolamise, iga eitus blokeeringu

Uskumused nagu jah, ma suudan; jah, ma saan; jah, ma tahan; jah, ma soovin; jah, ma armastan, saavad avada need laekad, mis on eelnevalt lukustatud, ehk avada energeetilised väravad, mille kaudu saab hakata voolama suurem elujõud, mis toob endaga kaasa parema tervise, suurema küllusevoo, taipamise, rõõmu ja ärkamise tunde.

Uskumused nagu ei, ma ei suuda; ei, ma ei oska jne, need loovad voo takistamise, elujõud takerdub, tekib väsimus, tülpimus, eraldatus, tuju läheb halvaks, tekib tahtmine siit planeedilt lahkuda.

Iga otsus, mida me elus teeme, töötab tegelikult väga lihtsa süsteemi järgi – kui me lubame endal teha ja tunnetada ja olla just selline, nagu me tahame, siis elujõud voolab. Kui hakkame seda voogu väänama, manipuleerima ja ennast sundima, siis hakkab meie keha meid ära päästma sellest vaevast  – haigestumised, õnnetused, valu, kuni siis planeedilt lahkumiseni välja.

Kui Sul on millegi suhtes rõõmus tunne, tahtmine vastu võtta – nauding, positiivsus ehk jaatus, siis see tunne hakkab seda kogemust juurde tooma. Tänulikkus suurendab seda voogu justkui kosmiline valuuta ning kosmilisse teadvusevälja saab loodud kiirtee, et seda kogemust Sinuni veelgi juhatada.

Samas on tänutunne ka tohutu vabastaja, mis aitab blokeeringutel vabastatud saada – justkui võti, mis avab kosmilised uksed, et senine kogemus anda tagasi sinna, kust see tulnud on, algallika valgusesse. Ühel juhul on tänutunne selle rakendiks, et jah, aitäh, palun veel! Teisel juhul – jah, aitäh, ma sain selle kogemuse nüüd kätte, olen nõus vabaks andma. Vaadake, see pole see, et mine minema mu juurest tunne, see on tunne, et aitäh, et Sa tulid! Siin tehaksegi sageli viga, sest inimesed tahavad muudkui sest negatiivsest lahti saada. Aga lahtisaamine käib hoopis läbi selle vastuvõtmise südamesse. Siis see ongi vaba. Kui veel vabaduse tunnet pole, siis ei ole juletud seda täielikult vastu võtta.

Seega ei sea tegelikult ükski blokeering meid kunagi olukorda, kus oleme karistatud kellegi või millegi poolt. Need on meie õppevahendid!

 

Iga olukord on kingitus

Kui me seisame olukorrale vastu ehk tahame blokeeringust vabaneda ilma seda vastu võtmata, siis me sunnime kingitust endast eemale. Aga ta ei lähe. Istub seal, suur lehv peal, mõnikord nügib meid, et talle sisse vaataksime, ta läbi vaataksime ja vastu võtaksime. Siis me võime tunda hirmu, paanikat, õudust ja kahetsust. Niipea, kui me sinna sisse vaatame, tuleb aga alati lahendus. Seega sõltub Su enda julgusest, kui kiirelt Sa enda valitud kingitustepaketi enda jaoks lahti harutad ja saad mõõtmatult rikkaks. Sest kõik blokeeringud, mida Sa selles elus ära lahendad, saad selle elutarkuse infopaketiga igavikku naastes kaasa. Uuesti kehastudes pole Sul tarvis uuesti neid õppetunde läbi teha, sest see tarkus on Su DNA-s juba olemas!

 

Kuidas neid vabaks anda ehk kingitused avada?

Blokeeringute ehk uskumuste ehk energeetiliste piirangute vabastamine saab toimuda mitmel moel, siin mõned, mille kasulikkust olen ise kogenud:

– iseendaga aus olemine
– oma teemade aus läbivaatamine ehk valgustamine (Sa mõistad, et oled mõistnud ja vabastanud, kui jõuad arusaamani, et see kõik on sündinud armastusest, sa oled andestanud ja mõistnud)
– läbi rännakumeetodi oma tunnete ja mõtetega tuttavaks saamine
– vabastav massaaž
– vabastav hingamine
– vabastav tantsimine
– vabastav kirjutamine
– vabastav misiganes
– laulmine
– looming, mida teed armastusega
– armastavas keskkonnas viibimine – vibratsiooni tõus ehk nauding viib need madalamal tasandil loodud tõkked minema justkui kevadine tulvavesi
– energiaseansside kogemine – mis iganes kogemus, mis tundub avardav, armastuse kogemusse sulandav
– palve
– meditatsioon
– rahu seisundis olemine

 

Üldlevinumad kollektiivsed piirangud

Kõige tõhusam piirangute loomise muster on pettumuse tunne – et asjad ei ole nii, nagu mina tahaks. See on õpitud tööriist, pärandatud põlvest põlve, valu kogemus. Selle kogemuse algpõhjus on vastuseis sellele, mis on. Lahendiks on avardumine, aktsepteerimine, integreerimine, erinevate aspektide omaksvõtt. Aga nagu igal blokeeringul on ka oma kingitus kaasas, siis läbi pettumuse vabastamise on meil võimalik tõsta enda ja planeedi vibratsioonitaset. Me hakkame austama enda tõde, seisukohta ja hakkame austama ja aktsepteerima ka neid, kes on meist erinevad. Tõde on see, et me oleme kõik üks, aga niikaua, kui me kollektiivina kogeme eraldatuse blokeeringut, on individuaalsuse väljaarendamine väga selgelt tajutav erinevuste loomisena. Aga vaata ümberringi – keegi ei ole nagu Sina, milleks põlata seda maailma? Äkki võiks hoopis tänada selle eest, et on palju põnevat, erisugust, teistsuguseid maitseid, uskumusi ja kogemusi?

Aktsepteerimine ei tähenda kaasakiitmist ja õigustamist, see on enda hinnangute vabaks andmine ehk ka teiste kaasloojate vabastamine endapoolsest programmeeringust!

Ma olen väga palju näinud elus olukordi, kus mõni inimene on hinnangulisuse kaudu tembeldatud nii- ja naasuguseks, inimene on sellest suures vaevas ja kaasinimesed aitavad tal muudkui seda juurde luua!

Samas kui inimene on näiteks võtnud nõuks kolida mujale, siis tema kaaskodanikud ei suhtu temasse üldse nii, sest neil puuduvad eelarvamused. Ja inimene lööb õitsele nagu kevadine lilleõis. Me kõik loome üksteist! Needmine ja ärasõnumine ei ole ainult muinasjutunõidade töö, seda teevad teadmatuses olevad inimesed, kes arvavad, et nad teavad kõike kõige paremini ja saadavad teiste suunas energiat – inetuid, blokeerivaid mõtteid. Me oleme kõik seda kogenud mingis elujärgus. Aeg on ärgata ja olla toetavad teineteise suhtes! Kui kaua me hoiame üksteist augus kinni, võime aidata tõsta, see tõstab meid endid kõige enam!

 

Lisaks veel sellised piirangud nagu

– arvamus, et olen eksinud
– vaesusteadvus
– teadmatus
– segadus
– põgenemine
– jne

 

On ka väga elegantne viis blokeeringuid tagasi armastuse energiaks lahustada!

Kõige kiirem viis uusi mustreid seada ja vanu mustreid muuta on läbi taotluse ehk tundega palve.

Teine ja toetav viis ka esimesele on olla armastuse energias. Reiki, EMF Tasakaalustamise Tehnika, armsamaga kallistamine, tões olemine, sügav ühendus omaenda südamega on kiireimad viisid, mida mina selleks tean.

 

Siin üks praktiline palve, mida saad praktiseerida ja kogeda ise

Peale palve esitamist on väga oluline ise selle kohaselt käituda, see aitab palve toimimisele kaasa!

“Läbi armastuse energia taotlen ma kõikide uskumuste, piirangute, blokeeringute ja mustrite vabastamist, mis mind enam ei toeta mu valgustatumal teel. Taotlen selle vabanenud energia ümbersuunamist neile uskumustele, mõtetele, kogemustele, mis on mind toetavad ja väestavad. Olen iseenda ja maailma suhtes heatahtlik.”

 

Stella Shakti

 

Vaata ka Stella kodulehte.

Foto: erakogu

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt