Podcast “Imede hommik Telegramiga” #16: lõksust välja Kristjan Puusillaga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. november 2022 kell 9:05Foto: Kiur Kaasik

Teie ees on kuueteistkümnes episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib  Anneli RootsTänaseks saate külaliseks on Kristjan Puusild, kellega koos sai loodud sügavuti minev ruum. Arutleme alateadvuse “lõksu” jäämise põhjuste üle, mis võiks aidata seda läbi näha ning kuidas sellest väljuda. Kristjan Puusild on psühholoog, analüütiline psühhoterapeut, hingeuurija ja jooksufilosoof. 

 

Saates räägime, miks raskete tunnete tunnistamine küsib meilt rahuliku aega. Aega meis peidus olevate tunnete läbiseedimiseks ning mõistmiseks.

Kust pärinevad meie kaitsemehhanismid. Mis meid hoiab “lõksus” kinni. Kuidas kuulata enda vajadusi ning kuidas teraapiline ruum võib sel teekonnal abiks olla. Kuidas ärevus võib tegelikult olla psüühika tark viis, mis palub kuulda võtta me endi vajadusi või ellu viia vajalike muutusi. Kust pärineb ebapiisavustunne ning milline seoses on sellel turvalisuse ja väärtustamisega.

Mis ühendab enamus suuri saavutusi omavaid inimesi. Kuidas olla ise iseendale hea sõber, eriti sotsiaaltöö või inimeste aitamisega seotud valdkondades tegutsedes, ning milliste tegevustega saab ennast ning enda keha toetada.

Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast

Podbean

Spotify

iTunes

Juba 2009. aastal on Kristjan öelnud, et jooksmine ei ole ainult sport ning see võib olla ka vaimne praktika, mis võimaldab meil jõuda meele virgumiseni. Tants on samuti väga hea viis enda avamiseks ja avastamiseks, keha taastamiseks ja toetamiseks ning kui soovid end tõeliselt kogeda, siis kutsub Kristjan käesoleval nädalavahetusel (18.-20. november) liituma Pärnus toimuva Biodanza Nelja Elemendi (vesi, tuli, maa, õhk) tantsuga, mida viib läbi kogenud Biodanza õpetaja Marcus Stueck Saksamaalt. Biodanza tantsud ei vaja eelnevat väljaõpet ning on avatud igale liikumishuvilisele!

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt