Podcast “Imede hommik Telegramiga” #1: Miks selline nimi ja saade?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. september 2022 kell 8:10Foto: Triin Pärn

Teie ees on esimene episood Telegram.ee esimesest hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib meie toimetuse värskeim liige Anneli Roots. Anneliga ja saate sündimise looga saad tutvuda ka eile ilmunud videointervjuus

 

Podcast ”Imede hommik Telegramiga” sai oma nime Hal Elrodi raamatu ”Imede hommik” järgi ning nagu raamat ise, keskendub ka saade hommikute imelisemaks muutmisele. “Soovin inspireerida kuulajaid vaatama julgemalt silma muutustele (ja iseendale) ning tulema iga päevaga enda täispotentsiaalile lähemale,” ütleb Anneli ise.

“Siinses hommikusaates räägime kõigest, mis toetab kasvu, arengu ja mugavustsoonist (sh vanadest harjumused) väljumisega seotut. Ikka selleks, et hommikud ja terve me elu palju imelisemaks ja võimalusterohkemaks muutuks!” lisab Anneli, kes hakkab saadet tegema 2-3 hommikul nädalas.

 

Head kuulamist:

Või kuula endale sobivalt helipaltvormilt:

Podbean

Spotify

iTunes

 

Samuti oled oodatud liituma samanimelise(IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame enda hommikurutiine, häid ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

NB! Million Mindsetist (www.million.ee) saad soetada juba täna palju huvitavaid ning teadlikkust tõstvaid raamatuid. Sooduskupongiga “Telegram”  saad ostukorvi -10% soodsamalt (kehtib ka juba soodushinnaga raamatutele!) ning kui ostad raamatut “Imede Hommik”, siis kindlasti kasuta sooduskupongi ” Telegram Imede Hommik” ning saad seda elumuutvat raamatut -15% soodsamalt!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt