Podcast “Imede hommik Telegramiga” #8: mis on sinu “Miks”?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. oktoober 2022 kell 8:18Foto: Foto: Triin Pärn + Sali Jonuzi Andy / Getty Images + Canva.com

Teie ees on kaheksas episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib meie toimetuse värskeim liige Anneli Roots

 

Tänases saates kutsub Anneli sind kaasa mõtlema, mis on see “miks” ehk põhjus, miks sa midagi teed, valid ja kus oled praegu oma eluga? Ja kas see kattub sinu “päris miksiga”? Ehk sinu suurima või sügavaima sooviga, põhjusega? Oled sa mõelnud selle peale?

Miks = eesmärgiselgus.

Ka Million Mindseti raamat “Esmalt küsi “Miks? küsib, kas sina tead oma „miksi“? Seda eesmärki või põhjust, mis inspireerib sind andma maksimumi sellesse, mida sa teed? Sest äris ja ELUS ei loe see, mida sa teed, vaid see, miks sa seda teed.

On midagi, mis on ühine nii Steve Jobsil, vendadel Wrightidel kui ka Martin Luther Kingil – nad KÜSISID ENDALT ESMALT “MIKS?”

Mõnusat kuulamist:

 

Või kuula endale sobivalt heliplatvormilt:

Podbean

Spotify

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Telegram Imede Hommik” saad “Imede Hommiku” raamatu Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt, kasutades sooduskupongi “Telegram”.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt