Podcast “Imede hommik Telegramiga” #13: edu läbi armastuse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. november 2022 kell 9:33Foto: Triin Pärn + Canva Creative Studio + Dehnril / Dehnril Julivin´s Images + Canva.com

Teie ees on kolmeteistkümnes episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib meie toimetuse värskeim liige Anneli Roots

 

Tänases saates jagame veidi mõtteid raamatu “Tagasi armastuse juurde” 7. peatükist, kus käsitletakse töö ja karjääri perspektiive. Autor Marianne Williamson selgitab oma teoses, et meie südame avanedes puhkevad õide ka meie anded.

Kuidas iganes ka ei väljenduks meie töö või tegevus, on selle sisu kõigil inimestel sama: me oleme siin selleks, et hoolitseda inimsüdamete eest. Kõigis peitub võime saada suureks, kuid see surutakse varakult maha. Ja lõpuks ei karda me kõige rohkem oma oskamatust. Kardame kõige rohkem oma mõõtmatut võimu. Meid ei hirmuta kõige rohkem mitte meie pimedus, vaid meie valgus. Küsime: “Kes olen mina, et olla oivaline, suurepärane, andekas ja vaimustav?” Aga kes sa siis ei ole…?

Me kõik oleme loodud särama, nagu lapsed seda teevad. Oleme sündinud selleks, et väljendada endas peituvat hiilgust. Mida sügavamalt avame oma südameid, seda selgemalt näidatakse meile suunda, kuhu peame minema. Meie anded kerkivad pinnale ja täiustuvad iseenesest.

Mõnusat kuulamist:

 

Podbean

Spotify

iTunes

 

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt