Podcast “Imede hommik Telegramiga” #3: Kas Sa usud endasse?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. september 2022 kell 8:13Foto: Triin Pärn

Teie ees on kolmas episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Anneliga ja saate sündimise looga saad tutvuda videointervjuus

 

Oma elu on võimalik elada vaid kahte moodi. Uskudes, et miski pole ime. Või uskudes, et kõik on ime.
− ALBERT EINSTEIN 

Kas sina usud endasse? Kas usud endasse? Sellesse, mida teed, kuidas sa teed? Ja mis kõige tähtsam – miks sa seda teed? Miks sa midagi teed? Ja just nii nagu teed? Kas usud sellesse kõigesse, sh endasse?

Käesolevas saates kutsub Anneli kaasa mõtlema, mis on see, millesse sa usud? Mida soovid? Mis on see, mis toimib või ei toimi su elus… ning kõige selle keskel, kutsub Anneli kuulajaid olema parimad enese vaatlejad ja läbi selle… esitatud küsimustele parimad vastajad.

Head kuulamist:

Podbean

Spotify

iTunes

NB! Million Mindsetist (www.million.ee) kasutades sooduskupongi “Telegram” saad ostukorvi -10% soodsamalt (kehtib ka juba soodushinnaga raamatutele!) ning kui ostad raamatut “Imede Hommik”, siis kasutades sooduskupongi “Telegram Imede Hommik”  saad raamatut -15% soodsamalt!

Samuti oled oodatud liituma samanimelise(IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame enda hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt