Podcast “Imede hommik Telegramiga” #2: Sukeldudes praktikatesse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. september 2022 kell 8:25Teie ees on teine episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Anneliga ja saate sündimise looga saad tutvuda videointervjuus

“Sinu edukus ületab harva sinu enesearengu taset, sest edu tõmbat ligi vastavalt sellele, kelleks oled saamas.”  – Jim Rohn

 

Käesolevas saates jagab Anneli, mis järk-järgult toimub, kui sukeldud raamatusse ja asud rakendama antud soovitusi ning praktikaid. Mis muutusi see võib äratada ning kui palju “ootamatut” selgust tuua. Kui oluline on olla rahulik ja mitte liiga karmiks enda vastu muutuda, kui päevad “kohe” ei kujune selliseks nagu ootasid. Ja veel olulisem kõige selle keskel on näha ja teadvustada enda perspektiivi… mis see on, kus see on?

NB! Million Mindsetist (www.million.ee) kasutades sooduskupongi “Telegram” saad ostukorvi -10% soodsamalt (kehtib ka juba soodushinnaga raamatutele!) ning kui ostad raamatut “Imede Hommik”, siis kasutades sooduskupongi “Telegram Imede Hommik”  saad raamatut -15% soodsamalt!

Head kuulamist:

Või kuula endale sobivalt helipaltvormilt:

Podbean

Spotify

iTunes

 

Oled oodatud liituma samanimelise(IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame enda hommikurutiine, häid ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt