Podcast “Imede hommik Telegramiga” #48: Tagasi armastuse juurde (9. osa, “Suhted”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. veebruar 2024 kell 8:13



Fotokollaaž: Triin Pärn + pilgrim.ee + enterphoto / ภาพของWuttichai Nanchaikan + Canva.com

Teie ees on neljakümne kaheksas Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

Suhted on ülesanded. Ükski kohtumine pole juhuslik. Suhtes on kolm õpetamise tasandit. Esimene on see, mida peetakse juhuslikuks kohtumiseks. Teine tasand on “kestvam suhe”, milles kaks inimest astuvad teatud ajaks küllalt intensiivsesse õpetamise-õppimise olukorda ja lähevad siis näiliselt lahku. Kolmas õpetamise tasand on suhe, mis kestab pärast selle loomist kogu inimese eluaja. Sellel tasandil “on kumbki isik antud valitud õpingupartnerile, kes kujutab endast piiramatuid võimalusi õppimiseks”.

Kolmanda tasandi suhteid on üldiselt vähe, sest nende eksisteerimine eeldab, et nad on sattunud üheaegselt seisundisse, milles õpetamise-õppimise tasakaal on tegelikult täiuslik.

 

Jätkame 6.peatükiga “Suhted”:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt