Podcast “Imede hommik Telegramiga” #42: Tagasi armastuse juurde (3. osa, “Sina”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. veebruar 2024 kell 9:14Foto: Triin Pärn + Canva Creative Studio + Dehnril / Dehnril Julivin´s Images + Ajisai Creative + Canva.com

Teie ees on neljakümne teine Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda, kui mitte armastusest?

 

Armastus ühes inimeses on armastus kõigis inimestes. Õigupoolest pole võimalik leida kohta, kus lõpeb Jumal ja algad sina, või kohta, kus lõped sina ja algan mina. Armastus on energia, see on lõputu kulgemine. Sinu meel avardub minu meelde ja kõigi teiste meelde. See ei piirdu ainult sinu kehaga. Nagu päikesekiir ei saa eralduda päikesest ja laine ookeanist, ei saa meiegi üksteisest eralduda. Me kõik kuulume avarasse armastuseookeani, jagamatusse jumalikku meelde.

 

Täna alustame 3. peatükiga “Sina”:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt