Podcast “Imede hommik Telegramiga” #46: Tagasi armastuse juurde (7. osa, “Imeteod”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. veebruar 2024 kell 7:15Fotokollaaž: Triin Pärn + lilkar / Getty Images + pilgrim.ee + Canva.com

Teie ees on neljakümne kuues Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

Kui ootame küünilise alistumisega maailma kokkuvarisemist, siis osaleme probleemide loomises, mitte nende lahendamises. Suunda saab muuta ainult tugevama vastassuunalise jõu rakendamine. See vastassuunaline jõud on imetegu. Kui armastus on saavutanud kriitilise massi ja piisav hulk inimesi muutub imemeelseks, toimub maailmas pöördeline muutus. Teadvustamine, et meil on valik, näitab tõeliselt täiskasvanulikku maailmavaadet.

Jätkame 5. peatükiga “Imeteod”:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt