Tulnukate inimröövid ja sünnitrauma hüpotees

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. märts 2024 kell 18:42Toome teieni Austraalia vabakutselise ajakirjaniku ja uurija John Le Boni uurimustöö, mis vaatab kogu tulnuka fenomeni täiesti uuest vaatenurgast. Hoiatan ette, et tegemist võib olla äärmiselt vastuolulise perspektiiviga, kuid näiteks minu jaoks on allolev artikkel kokkuvõttes üsnagi positiivne. Mind paneb imestama, et olles aastaid tagasi läbi käinud tohutu hulga erinevate “uurijate” töid ja ettekandeid, siis sellise nurga alt “tulnuka fenomenile” lähenemist polnud ma varem kohanud. Ja kuivõrd loogiline see lõpuks kõik tundub.

Artikkel ilmus Telegramis esmalt mais 2019.

 

  • Mis seos on tulnukate inimröövidel ja sünnitraumal?
  • Kes oli Alvin Lawson ja miks peaks see meid huvitama?
  • Mida arvasid Stanislav Grof ja Carl Jung?
  • Mida on sünkroonsusel selle kõige kohta meile öelda?

 

Sissejuhatus

Selle artikliga soovin teha kiire ülevaate teemal, mille üle olen viimastel kuudel mõtisklenud. Selle lühikokkuvõte on järgmine: tüüpilisel “tulnukate inimröövi” narratiivil on jahmatav sarnasus sellega, mis toimub siis kui enamus lääne inimesed siia ilma sünnivad. Nagu te peagi siit lugeda saate, siis mina ei ole esimene, kes sellise paralleeli tõmbab. Sarnase ideega tuli aastakümneid tagasi välja mees nimega Alvin Lawson. Kuid Lawson ei olnud kursis sünnitrauma nähtusega ega ka mitte sünkroonsuse fenomeniga. Lühidalt: tulnukate inimröövi “sünnitrauma hüpotees” võib anda vastuseid nüüdisaegsetele küsimustele seoses sellega, et kes me oleme ja miks me siin oleme.

Kohtumised

Selle artikli eesmärgiks ei ole vähendada ega solvata nende inimeste mälusid, kes tõsimeeli usuvad, et maavälised olendid on nendega ühendust võtnud. Kui sa aga oled rangelt oma uskumustes kinni, siis soovitame selle artikli Sul vahele jätta, sest paljuski, mida siit lugeda saab, võib tõlgendada kui kriitikat “kohtumiste” mälestuste osas.

 

Võrdlemine

Vaatame üle, mida enamus i

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt