Suurseminar meestele ja naistele: milline on naise sügavam olemus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. oktoober 2020 kell 18:28Foto: erakogu (Karolin Tsarski)

Kumus toimub 1. novembril seminar meestele ja naistele, kellel on huvi rohkem teada saada naistest ja nende sisemaailmast. Seminarile tulevad rääkima naised, kes on heas kontaktis iseendaga ja ei karda võtta vastutust iseenda tunnete, läbielamiste, valude, rõõmude ja eksimuste eest.

 

Naise sügavam olemus

Nad jagavad läbi oma elukogemuste, taipamiste ja läbielamiste naise sügavamat ja ehedamat olemust, nõrkusi, tugevusi ning seda, kuidas saada parem kontakt ja läbisaamine naisega. Oodatud on ka mehed, kes tunnevad, et tahavad minna sügavamale tasandile ega naisega või leida naist.

 

Kõik naistest

Seminaril käsitletakse suhteid, naiste kehablokeeringuid. Selgitatakse, kuidas naist tervendada ja kuidas toetada sügavamate orgasmide saamiseni, kuidas toetada naist tema pimedama poolega tegelemisel, kuidas jääda vaatlejaks, kui naine möllab nagu keeristorm ning avada end mehena naisele.

 

Naiste seksuaalsus

Seminaril “Naised” astub teiste seas üles naiste seksuaalsuse õpetaja Karolin Tsarski. Karolin sõnab, et tema jaoks on naiselik naine see, kes julgeb olla tema ise ja on kontaktis iseenda allikaga, mis siis toidab kõiki tema erinevaid tahke. “Minu jaoks on naise allikaks just seksuaalenergia, kuna see on algne loovenergia, millest me sündisime ja seega see toidab kõiki teisi naiselikkuse aspekte, mis võivad varieeruda olenevalt täielikult sellest, kellele mis omapärane on, olgu selleks siis emalikkus või tarkus või kirglikkus. Naiselikkuse võlu ongi tema lõpututes variatsioonides, aga liigselt ennast sulgedes võib see vaba ja loomulik eneseväljendus lukku jääda ja seda oleks siis oluline avada, et igaühe naiselikkuse väljendus saaks vabalt voolata,” ütleb ta.

 

Naiste unistused

Dalí Getter Karat on vaimsete teemade mentor, teadliku eluviisi õpetaja ja koolitaja, kes teeb kursuseid nii õnne kui teadlikkuse teemal.

Dalí Getter Karat on enda kohta öelnud, et on unistaja ja tegutseja. “Ma unistan suurelt ja julgelt – taevas on piiriks,” kommenteerib ta. “Ja samal ajal ma julgen tegutseda – astuda ise esimest sammu, mitte oodata, et keegi teine tooks ja pakuks. Minu hinnangul on tasakaal oluline – küsida ja usaldada, et Universum loksutab asjad õigel hetkel paika ning et ma olen õigel ajal õiges kohas. Aga samas on oluline ka ise astuda esimest sammu, anda endapoolne panus asjade toimumiseks. Kui ma muudkui räägin lotovõidust unistamisest, siis minupoolne samm on lotopileti ostmine.”

Seminaril astuvad üles Anu Saagim, Elina Ojastu, Karolin Tsarski, kirjutaja Getter, Kristina Paškevicius, Carmen Pritson-Tamme.

 

Vaata lisaks: Ticketer, sündmus Facebookis

Foto: erakogu (Karolin Tsarski)

 

Toimetas GoodNews

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt