Naised jagavad Tallinnas seminaril soovitusi, kuidas avada ennast mehena naisele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. veebruar 2020 kell 21:12Kumus toimub 22. märtsil meestele mõeldud seminar “Naised“, kus kõnelevad Maria-Reene, Elina Ojastu, Karolin Tsarski, Kristina Paškevicius ja Carmen Pritson.

 

Sündmust tutvustavas tekstis öeldakse, et seminar on mõeldud meestele, kellel on huvi ja tahtmist rohkem teada saada naistest ja nende sisemaailmast. Rääkima tulevad naised, kes on heas kontaktis iseendaga ja ei karda võtta vastutust iseenda tunnete, läbielamiste, valude, rõõmude ja eksimuste eest. Naised jagavad läbi enda elukogemiste, taipamiste ja läbielamiste naise sügavamat ja ehedamat olemust, naiste nõrkusi, naiste tugevusi ja mis kõige tähtsam, kuidas saada parem kontakt ja läbisaamine naisega.

“Kui sina, mees, tunned, et soovid minna sügavamale tasandile enda naisega või soovid leida naist, kes oleks sinule parim ja lähedasem, siis tule kindlasti kuulama, sest sellelt seminarilt saad rohkem kui kümnest raamatust,“ lubab peakorraldaja Tiit Trofimov.

Käsitletakse suhteid ja naiste kehablokeeringuid. Vastatakse tervele reale küsimustele, kuidas naist tervendada ja kuidas toetada teda sügavamate orgasmide saamiseks. Seletatakse, kuidas toetada naist tema pimedama poolega tegelemisel ja kuidas jääda vaatlejaks, kui naine möllab nagu keeristorm. Naised jagavad soovitusi, kuidas avada ennast mehena naisele ning räägivad veel paljustki huvitavast ja eluks vajalikust.

Armastatud saatejuht Carmen Pritson kõneleb seekord läbipõlemisest. “Läbipõlemine on väga kiire protsess, mis kulmineerub alati kellegi kaotusega,” teab Carmen. “Kõige hullem variant on see, kui selles põlengus hävineb kõik. Pere, töö, tervis – kõik.”

Carmen on elus läbi põlenud päris mitmel korral ja kohe tuhaks, kust tuli lihtsalt uuesti tõusma hakata. “Kui maja on läinud põlema, siis see põleb täpselt nii kaua, kuniks keegi tuleb kustutama. See võib olla partner, sõber või psühholoog. Ka mina olen vastastikku istunud psühholoogiga. Tõsi, abi sellest väga ei olnud, sest rääkimise asemel soovitati kiirelt antidepressante. Minule see ei sobinud. Hakkasin hoopis jooksmas käima ja see aitas. Inimesed tahavad alati joosta võidu ja mitte ajaga, vaid iseendaga, enda varjuga. Hull tõde on aga see, et varjuga võidu joostes sa mitte ainult ei kaota, vaid loobud lõpuks proovimast,” lausub Carmen.

Koolitaja Elina Ojastu plaanib avada oma teekonda naisena suhete kaudu meestega: “Räägin sellest, kuidas minevikusuhted jätkavad kummitamist uutes suhetes ja kui lihtne on projitseerida minevikus kogetud valu olevikuhetke ja muuta selle eest vastutavaks praegune kaaslane. Teisena teema, mis puudutab arvamust meestest ja kui kiiresti muutub see filtriks, läbi mille näen kõiki mehi. Räägin ka sellest, kui oluline on kaaslase tugi hetkel, kui olen oma projektsioonidesse täielikult ära uppunud ja näen tonti seal, kus seda pole. Jagan oma kogemusi nende olukordade kingitustest, mis peitunud intensiivsuse alla – potentsiaalist vabaneda mineviku tontidest.”22. märtsil toimub Kumus meestele seminar „Naised“, kus kõnelevad Maria-Reene, Elina Ojastu, Karolin Tsarski, Kristina Paškevicius ja Carmen Pritson Tamme.Vaata videot ja saa teada, millest Elina Ojastu laval rääkima hakkab.🎫https://www.ticketer.ee/naised/

Posted by Mustjavalge on Teisipäev, 11. veebruar 2020

Karolin Tsarski räägib ikka endale kõige südamelähedasemal teemal ehk seksist ja orgasmidest. “Paljud mehed on huvi tundnud, kas ka mees suudab kogeda üle kogu keha orgasme, seega tutvustan meestele nende keha võimalusi ja mida nad saaksid teha selleks, et uut laadi orgasme kogeda. Samuti räägin mehe ja naise seksuaalenergia erinevustest ning sellest, kuidas saaks neid omavahel harmooniliselt kokku tuua, et mõlemad pooled oleks rahuldatud,” sõnab ta.

22. märtsil toimub Kumus meestele seminar „Naised“, kus kõnelevad Maria-Reene, Elina Ojastu, Karolin Tsarski, Kristina Paškevicius ja Carmen Pritson Tamme.🎫https://www.ticketer.ee/naised/

Posted by Mustjavalge on Kolmapäev, 5. veebruar 2020

Kuula ka, mida räägib Kristina Paškevicius:

Suurseminar "Naised": Kristina Paškevicius

22. märtsil toimub Kumus meestele seminar „Naised“, kus kõnelevad Maria-Reene, Elina Ojastu, Karolin Tsarski, Kristina Paškevicius ja Carmen Pritson Tamme.Vaata videot ja saa teada, millest Kristina Paškevicius laval rääkima hakkab.🎫https://www.ticketer.ee/naised/

Posted by Mustjavalge on Teisipäev, 25. veebruar 2020

Ja vaata, mida jagab Maria-Reene:

22. märtsil toimub Kumus meestele seminar „Naised“, kus kõnelevad Maria-Reene, Elina Ojastu, Karolin Tsarski, Kristina Paškevicius ja Carmen Pritson Tamme.🎫https://www.ticketer.ee/naised/

Posted by Mustjavalge on Neljapäev, 30. jaanuar 2020

 

Uuri lisaks: Ticketer, Naised Facebookis

Fotod: erakogu

 

Toimetas GoodNewsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt