The School of Greatness: Youtube’i kanal, kust ammutada elutarkust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. juuli 2022 kell 12:57Kuna praegu on suur muutuste aeg (sh hinnatõusud ja inflatsioon), siis Telegram.ee soovib panustada oma lugejate finantshariduse parendamisse.

Lewis Howes on New York Timesi enimmüüdud autor, esineja ja ettevõtja. Tema loodud Youtube’i kanal “School of Greatness” (vägevuse kool) jagab inspireerivaid intervjuusid maailma edukamate inimestega  äri-, meelelahutus-, spordi-, teadus-, tervise- ja kirjandusmaailmast. Selleks, et inspireerida MEID avama oma sisemist suurust ja elama oma parimat elu!

 

Täna on ilmselgelt viimane aeg, mil võtta ohjad OMA elu kujundamise eest enda kätte. Me saame muuta palju enda elus ning seda iga päev, iga hetk. Tuleb teha vaid otsus – tegutseda. Vaata ja kuula järgnevat Lewis Howes’i viite podcasti. Avarda enda mõtlemist, suhtumist ning vajadusel muuda enda igapäevast tegutsemiskava. Kasvata oma teadlikust ning näe takistuste asemel võimalusi!

PS. Youtube’i poolt automaatselt loodud eestikeelseid subtiitreid saad valida video seadete alt!

 

Podcast Bob Proctoriga. Proctor ühendab meid kaasaegse eduteadusega. Miljonitele inimestele kogu maailmas on nimi Bob Proctor kui edu sünonüüm (Telegrami Podcastis on käinud külas tema õpilane, coach Karmo Kivi – toim.). Tema arusaamad, inspiratsioon, ideed, süsteemid ja strateegiad on nagu sädemed, mis on süüdanud karjäärimuutuseid, sisemisi ärkamisi ja miljoni dollari suuruste varanduste loomisi kogu maailmas.

 

Podcast Grant Cardone’ga. Grant Cardone omab ja haldab seitset eraomandis olevat ettevõtet ning erakapitalil põhinevat kinnisvarafirmat Cardone Capital, mille varade portfell on üle 3,6 miljardi dollari. Ta on üks maailma parimaid crowdfundereid ning on kogunud sotsiaalmeedia kaudu üle 740 miljoni dollari omakapitali. Ta osales ka Discovery Channeli tõsieluseriaali “Varjatud Miljardäri” 2. hooajas, kus ta võttis vastu väljakutse ehitada 90 päevaga nullist miljoni dollari äri.

 

Podcast Robert Kiyosaki’ga. Robert Kiyosaki on ettevõtja, investor, motivatsioonikõneleja, autor ja finantsteadmiste aktivist. Ta asutas Rich Global LLC ja Rich Dad Company, mis on finantsharidusettevõte, mis pakub inimestele raamatute ja videote kaudu isiklikku rahandus- ja äriharidust. Ta on kirjutanud üle 26 finantsteemalise raamatu.

 

Podcast Gary Vee’ga. Kui sa pole Gary tegemistega tuttav, jääd paljust ilma. Gary Vaynerchuk on sariettevõtja ning Fortune 500 kliente teenindava täisteenust pakkuva digitaalagentuuri VaynerMedia tegevjuht ja kaasasutaja. Gary tõusis esile 90ndate lõpus pärast ühe esimese e-kaubanduse veinisaidi WineLibrary asutamist, aidates oma isal kasvatada pereettevõte müüki 5 aasta jooksul neljalt kuuekümnele miljonile. Gary on ka üks nõutumaid avalikke esinejaid, kes tänapäeval elus on. Ta on riskikapitalist, 4-kordne New York Timesi enimmüüdud autor ja varajane investor sellistes ettevõtetes nagu Twitter, Tumblr, Venmo ja Uber.

 

Podcast Jordan Petersoniga. Dr Jordan B. Peterson on Toronto ülikooli psühholoogiaprofessor, kliiniline psühholoog ja mitu miljonit müünud, 50-keelde tõlgitud bestselleri “12 Rules for Life: An Antidote to Chaos” autor. Hiljuti külastas Peterson ka Eestit.

 

Allikad: School of Greatness YT, lingid artikli sees

 

Toimetas ja tõlkis Anneli Roots

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt