VIDEO! Soovide järgimise olulisusest, suhetest ja kasvust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. juuni 2022 kell 12:59Foto: ekraanikuva

Kas tead, kui oluline on liikuda, kas kiiresti või tasapisi, kõige selle poole, mis sind ennast päriselt huvitab? Mitte jätta seda “tuleviku”, juhuse hooleks – sügavasse “turvalisse” unustusse, kuhu lõpuks unustame ka iseend. Kas tead, kui oluline on järgida enda sisetunnet ja enda soove ning olla seejuures oma valikute ja soovide aus vaatleja. Lubadagi endal eksida. Vahel ka valusalt kukkuda, et siis hoopis teise inimesena üles tõusta.

 

Kui palju sa lubad üldse aega iseendale ja iseendaga olemisele? Aega, mil sa saad teha ja olla nii, nagu sa soovid ja tunned, et on hea. Hoolitseda ka enda väiksemate soovide eest. Lubada endale aega, kus sa päriselt hoiad end. Kas sa teed seda?

 

Ainult sina suudad täita oma hinge ja elu küllusega. Sinule omase küllusega. Teised võivad ainult täiendada ja peegeldada seda, mis sinus juba olemas on. Kandes hoolt enda sisemise külluse eest, kannad hoolt enda “mina” eest.  Selle eheda “sina” eest, kes sa päriselt oled. See päris sina, kellena sa siia ilma sündinud olid. See imeline sina, kes siia ilma midagi ilusat ja erilist looma tuli. Vaid olles truu iseenda ehedale olemisele, saame hakata tõeliselt elama.

Hoia end. Hoia päriselt. Hoia ja kuula. Kuula ja usalda. Usalda ja näe. Näe ja tegutse. Tegutse südamest. Anna südamest. Ole ehe. Ole tänulik. Ole päris. Alati. Igas olukorras.

Ole aus enda vastu. Kas sa oled rahul enda eluga? Kas saaks paremini?  Ja… kuidas?  Küsi iseenda käest. Vastus tuleb. Pead ainult kuulama.

 

Tekst ja video: Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt