Telegrami järjejutt: Eliitperekonna liikme paljastused, V osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. juuni 2013 kell 21:51path-to-eternal-lifeAastal 2005 toimus paranähtustele ja vandenõuteooriatele pühendatud foorumis Godlike Productions midagi vägagi intrigeerivat. Isik hüüdnimega Insider väitis, et ta on pärit valitsevast vereliinist ning andis inimestele võimaluse temalt küsida, mida iganes nad soovivad, ja vastas neile. Alguses paistis see järjekordse internetivembuna, ja mõnedele kergema kaaluga küsimustele järgnesid kerged vastused, kuid siis hakkasid asjad drastiliselt muutuma. Telegram tõmbab käesoleva 5. osaga noppeliselt viimaseid küsimusi välja tuues selle kummalise loo otsad kokku ja juba homsest ootab lugejaid uus järjejutt.

 

Miks anda meile tööriistad, et me saaksime vanglast põgeneda? Kas sa tahad, et toimuks revolutsioon? Mida “nad” (eliit – Toim.) tahavad ja kuhu meie peaksime välja jõudma? Saavutama vabaduse? Aga jah, ma olen teadlik oma igapäevastest kannatustest.

Meie oleme neutraalsed ja täidame oma kohust. Kui sa suudaksid tähelepanelikult vaadata, siis näeksid, millised on need tööriistad, millega te saaksite ennast ahelaist vabaks murda, aga valik on teie endi kätes. Eesmärk on Jumalik Seadus, aga see ei ole siin planeedil. Te peate tõestama, et olete väärt vabaks saamist. Kõik takistused, mis teele ette tulevad, on selle plaani osa. See selekteerib välja, kes on kes.

 

Milline on sinu tõlgendus Jumalikust Seadusest ja kuidas ma saaksin endaga rahu sõlmida?

Kaks kõige tähtsamat teemat, millega sa peaksid tegelema, on iseenese tundmaõppimine ja selle teadvustamine, kus sa asud. Sinu ülesanne on need vastused välja uurida. Keegi teine ei saa sulle õigeid vastuseid ette öelda ja kui ütleks, siis ei toimi need nii, nagu toimivad siis, kui sa ise nendeni jõuad. Kui sa leiad vastused, oled täitunud tähtsa osa kohustustest iseenda vastu. Seejärel tuleb sul hakata elama Jumaliku Seaduse järgi kuni lahkumiseni Maalt.

 

Kas sa tead Musta Aadelkonda (Black Nobility)? Ma olen uurinud kõiki Euroopa ja Lähis-Ida aadliperekondi kuni tänapäevani välja ja võin nimetada potentsiaalse Antikristuse nime – Must Aadelkond armastab seda noort meest, kes saab peatselt teadlikuks oma võimust maailma valitsemisel. Kas ka sina kuulud Musta Aadelkonda?

Must Aadelkond on klikk, kes tegutseb iseseisvalt, nende juured on pärit teisest kohast kui minu suguvõsal, seda on kirjeldatud minu esivanemate poolt kirja pandud tekstides, ja nad pole nii mõjuvõimsad, kui arvatakse olevat.

Mis puutub Antikristusesse, siis praegu on neid maailmas miljardeid ja mina pole üks neist. Neid leidub kristlaste, moslemite, juutide, ateistide, satanistide, agnostikute, budistide, hindude jpt hulgas. Neil pole vaja juhti, et antikristlus süveneks. Sellel nähtusel pole mitte mingisugust seost Kristusega, see osa kirjutati piiblisse hiljem juurde.

 

Kas sa usud hinge harmooniasse ja karmasse, mille järgi võib üks hing olla selles elus kuningas ja teises kerjus? Sellisel juhul pole ju tähtis, kas sa kuulud eliidi hulka või mitte.

Iga hing peab tegelema iseenda arendamisega. Kui sa ebaõnnestud selles elus, siis sünnid uuesti. Samas, sõna armastus on tänapäeval valesti mõistetud, see ei tähenda inimlikku armastust, mille köidikus inimesed on. Sellel pole armastusega mitte mingit pistmist.

Jumalik Seadus kontrollib seda, mida nimetatakse karmaks, aga sellel on palju laiem tähendus, kui inimesed suudavad mõista. Näiteks kui keegi haigestub vähki ning sureb aeglast ja piinarikast surma, siis hoolimata sellest, kui ülekohtuselt see kõlab, on ta selle ära teeninud. See kõlab räigelt, aga see toimib just sel viisil. See, mis võib tunduda ühe inimese suhtes negatiivne, ei tarvitse olla negatiivne suuremas pildis. Reinkarnatsioon on olemas, aga kui sa täidad oma ülesande, siis sa ei sünni uuesti.

/–/

Miks sa kirjutad nii lihtsa sõna nagu “pahatahtlik” (malicious) valesti?

Inglise keel ei ole minu emakeel ega isegi mitte teine ega kolmas keel, võib-olla neljas, ja ma kirjutan kiiresti, et vastata nii paljudele küsimustele kui vähegi võimalik.

 

Miks sa otsustasid just nüüd rääkida?

Osal meist on ülesanne rääkida sellest teatud piirides. Kas arvad, et vanasti jõudsid teatud teadmised inimesteni iseenesest, et see oli õnnelik juhus või kokkusattumus?

 

Insider, mida sa tead Nikola Teslast? Kas tema missioon Maa peal ebaõnnestus täielikult?

Teslale anti see info edasi, need polnud tema originaalsed mõtted. Tesla avaldas oma teadmised aga valedele inimestele ja energia uued kasutamisvõimalused pandi kalevi alla. Iga tark isik ei tarvitse sama tark olla inimesena. Insaiderid peavadki selle tõttu olema väga valvsad, et info ei satuks valede inimeste kätte.

 

Mida sa sööd ja kust sa oma toidu hangid?

Ma söön seda, mida loodus mulle pakub. Mul on kasvuhoone, kus ma kasvatan juur- ja puuvilju seemnetest, mis ei ole saastatud. Mul on loomad, kellelt ma saan liha, mune ja piima. Joogivee saan maaalusest allikast.

 

Kuidas kasvatada tänapäeval last?

Esimene asi, mida laps pärast sündi teeb on suur kisa. Ta karjub sellepärast, et tema hing on teadlik sellest, millisesse reaalsusesse ta satub. Hing paneb keha karjuma kas selle pärast, et ta tuleb füüsilisse reaalsusesse esimest korda (kuigi selliseid hingi on väga vähe) või saab ta aru, et on uuesti sündinud (suurem enamus). Hing ise ei kisa, aga laps võib “ilma nähtava põhjuseta” kisa teha päevi, nädalaid või kuid, kuni teadvus kaotab oma jõu kas iseenesest või vanemate hoolitsuse mõjul. Siis sünnib inimene päriselt siia maailma – pärast seda, kui ta on unustanud, kes ta on ja miks ta siin on. Osa unustab kiiremini, osal võtab see kauem aega.

Sünni aeg on kindlaks määratud, nagu ka surma aeg, arvestades keskkonda, vanemaid, tervist – kõike, mitte miski ei ole juhuslik. Teismelisena lõigatakse lahti sidemed ja inimene on täielikult vastutav oma tegude eest. Tal on vaba tahe, mis viib ta selles suunas, kuhu ta tahab ja edasi hakkab inimese elu kulgema tema tehtud valikute kaudu. Vanemate poolt kaasa antud tööriistad otsustavad elus tegelikult väga vähe.

Lapse kasvatamisel tuleb kasutada oma intuitsiooni (mitte instinkte, need on kaks eri asja). Vanemaks saades varustatakse teid ka teatud omadustega, mida teil enne polnud – nii et lähtuge neist. Kõik lapsed on erinevad ja käituvad erinevalt, aga vanema ülesanne on anda neile lähtepunkt, et nad leiaksid oma te ja eluülesande siin Maa peal. Hariduse andmine on alati manipuleerimine, aga puberteedieas hakkab laps selle vastu mässama ja tal on võimalus ärgata ja oma valikuid teha.

 

Mul on mitu küsimust: 0) Millest räägib Jumalik Seadus?, 2) Miks te manipuleerite selle maailmaga?, 3) Kust te teate, et teil on üldse luba seda teha?, 4) Kas see töö anti sulle või võtsid selle ise endale?, 5) Kas sa oled inimene? /–/

Kõigepealt, Jumalik Seadus on Ülima Olendi tahte realiseerumine, ta pole lihtsalt kogu universumi looja, vaid ka selle eest hoolitseja ja tasakaalu hoidja. Ta valitseb ka teistes reaalsustes, kaasa arvatud selles, kuhu sa algupäraselt kuulud. Teisele küsimusele olen mitu korda juba eelnevalt vastanud. Kolmas ja neljas küsimus: Kui sa teed midagi, mis ületab sinu volituste piirid, siis tuleb sul kogeda kannatusi. Viies küsimus: Ma olen nagu sina praegu inimese kehas.

 

Kas sul on sõpru, kellega suhtled väljaspool oma vereliini? Kas sa tunned kaastunnet, vihkamist või kahetsust?

Jah, aga samas pole kuigi tark tunda liiga paljusid inimesi. Keha võimaldab tunda kaastunnet, vihkamist, kahetsust ja teisi emotsioone koos ihade ja kirgedega, mis ajavad su segadusse ja sunnivad ennast unustama, nii et sinust saab juhm ja allakäinud versioon iseendast. Mida rohkem sa lased oma emotsioonidel iseenda üle võimust võtta, seda tugevamini seod ennast selle maailma külge, mina kanaldan oma emotsioonid mujale, kus nad saavad võtta materiaalse kuju.

 

Kuidas saada ühendust jumalikkusega ja murda end välja sellest vanglast?

Ma olen neile küsimustele juba üldiselt täna vastanud.

 

Kui sa ütled, et maapealne elu on vangla, kas see tähendab siis seda, et valgus on lõksus mateeria vormis?

Lõksus pole õige sõna, see tähendaks seda, et jumalik tahe on ennast väljendanud valesti, pigem võiks kasutada näiteks ümbriku kujundit.

 

Piiblis on üks koht, kus Jeesus oli kõrbes ja heitles kellegagi ja leidis siis uuesti oma eesmärgi. Kas sa oskad sellest pikemalt rääkida?

Ma tean, et osa inimesi, kes Jeesust ümbritsesid, olid insaiderid. Kolme kuninga asemel, kes olid tema sündimise tunnistajaks, oli tegelikul viis, aga teised jäid varju. Number kolm, mida piiblis rõhutatakse, on sümboolse tähendusega. Jeesus pidi läbi tegema teatud kindlad rituaalid ja sellepärast reisis ta ka ringi. Ma olen korduvalt öelnud, et ta polnud tõeline Kristus, ta sai juhatust kulgeda läbi elu sünnist surmani, et selle loo saaks hiljem kirja panna. Need viis kuningat olid kohal ka tema ristilöömisel ja ta oleks käitunud teistmoodi, kui neid poleks seal olnud. Jeesus Naatsaretist oli kogu aeg teadlik sellest, et teda juhitakse nende poolt ja ta otsis vahel neid aktiivselt, nagu ka teisi insaidereid. Kahel korral leidis ta nad ka üles, aga nad saatsid ta tagasi.

/–/

Kas kõik on tõepoolest NII lihtne? Miks on maailmas siis nii palju salatsemist? Miks eliit hoiab mingeid asju enda teada?

Tahetakse küll, et tõde välja tuleks, see ongi peamine eesmärk, mille poole sa oma elus püüdlema pead. Ja otsene vastus sinu küsimusele on “jah”. Kui sa selle leiad, siis täna Jumalikku Seadust, mitte kedagi teist. Su teekond on alles algamas.

 

Kas “vanad” seadused ja tõekspidamised olid õiged ja põhinesid tõel? Kas me peaksime tagasi pöörduma vanade tõdede juurde? Meil on õpetus Jeesuse tingimusteta armastusest ja me üritame seda järgida. Kas me oleme siin “vangis” selle pärast, et oleme loomult patused või seetõttu, et me ei suuda taibata asjade sügavamat tähendust?

Esimesed teadmised tõest on tõele lähedasemad kui hilisemad ladestused. 4000 aastat on suhteliselt lühike aeg. Valed tõlked, valed tõlgendused ja juurdekirjutused-kustutamised – kõik see on viinud teid eksiteele. Jumalik Üks ON, me võime saada Temaga üheks, kui mõtleme tema kaudu. Millegi olemasolu tähendab selle omamist, omamine tähendab selle valitsemist – me pole oma mõistuse peremehed. Enamik segadusi on seotud mõistuse kasutamisega.

Hingel on teist laadi olemus. Süda on see, millel on aga nabanöör Eluga. Kõik need on tähtsad. Loe järgnevat tähelepanelikult: armastust ei saa mõista inimlikus tähenduses, see on mandunud versioon. Tõelise Kristuse õpetused ei ole Naatsareti Jeesuse õpetused, kuigi osaliselt on need võetud varasemast õpetusest. Kristuse nimi ei olnud tegelikult Kristus, aga ma kasutan seda sellepärast, et inimesed teavad, mida ma sellega mõtlen. Tema sõnum on seal olnud niikaua kui tõeline Kristus seda kunagi õpetas. Naatsareti Jeesus oli osa meie ajastust – kui kristlus hakkas levima, siis selle tähendus polnud enam selline nagu alguses. Ilma õige Kristuseta ei teaks me aga enam, kuidas pääseda ligi Jumalikule Seadusele.

Jumalikkust on vaja selleks, et inimene on üksi tugevam kui kõik inimesed üheskoos. Mul on lubatud teile öelda, et “meie” mõtlemine ei vii õiges suunas – “meie” tuleb hiljem ja teises reaalsuses.

 

Kui “Kristus” oli enne meie aega, siis miks tema ülesanne ebaõnnestus?

Ole oma väljaütlemistes ettevaatlik – tõeline Kristus täitis oma ülesande edukalt, nüüd on sinu kord. Kui sa ebaõnnestud, siis ära süüdista jumalikkust. Kui sa päevitades ennast ära kõrvetad, siis pole ju päike süüdi, vaid ikka sinu enda hooletus.

 

Oma viimases postituses ütles Insider

Minu ülesanne on sellega täidetud. Ma vastasin teile nii palju, kui mul oli lubatud teha ja nii lihtsalt kui vähegi võimalik. Ma ütlesin teile rohkem, kui te esialgu sellest aru saite, nii et lugege mu vastuseid uuesti.

Insider tegi 660 postitust ja selle nelja päeva jooksul, mil ta küsimustele vastas, vaadati tema postitusi 20 000 korda. Kes ta tegelikult oli? Kas tegu oli kellegi tembuga? Kuna lugejate arv oli nii suur, oleks tembutaja võinud lollitada rahvast nädalate ja kuude kaupa, aga ta ei teinud seda. Õige vastus on, nagu Insider ütles: valik on sinu!

 

Algallikas: foorum Godlike Productions

Loe ingliskeelset teksti tervikuna siit.

Foto: www.successandfailure.net

 

Tõlkis Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.